Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вдруге на «Прогресі» - і вдруге перемога

Time Додано: субота, 11 серп. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

На стадіоні «Прогрес» відбувся футбольний поєдинок між командами ФК «Бердичів» та СДЮШОР (Житомир). Вдруге поспіль на цьому полі бердичівляни показали гру, на яку вже давно очікують поціновувачі справжнього футболу. Не дивлячись на те, що наш суперник знаходиться на нижніх щаблях турнірної таблиці, опір з його боку чинився відчутний. Господарями зустрічі було організовано міцну оборону, тому житомирянам часто-густо доводилося бити з дальньої відстані. Та все мимо. Коли все ж таки вдавалося зробити удар по воротах – на місці був голкіпер бердичівлян Ндже Лопез. Футболісти ФК «Бердичів» з перших хвилин та впродовж усього матчу не давали спокою воротареві житомирян. В результаті злагодженої командної гри та яскравих сольних проходів наших футболістів йому довелось чотири рази діставати м’яч із сітки власних воріт. Двічі відзначився 5-й номер бердичівлян Ігор Шумило, по одному разу – 8-й номер Віталій Подгорський та 17-й – Юрій Жула. СДЮШОР спромігся лише на гол престижу. Кінцевий рахунок гри – 4:1.

Олександр Підгорчук начальник команди ФК «Бердичів» : «Не зважаючи на те, що були труднощі зі складом команди, ті гравці, що вийшли, були добре настроєні, жага перемоги була. Буквально на перших хвилинах матчу була вирішена його доля. Хотілося б відзначити бажання гравців перемогти. Думаємо, що будемо виправляти своє турнірне становище у другому колі.»

Вдруге провівши домашню гру, наші футболісти перемогли. Будемо сподіватися, що і на полях суперника вони почуватимуться, як вдома.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков