Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вчительська конференція: до нового навчального року готові!

Time Додано: четвер, 29 серп. 2019, 17:59 ( 6 міс. назад )

У МПК ім. Шабельника відбулась традиційна конференція освітян, вчителів і вихователів, які після тривалої відпустки вже приступили до нелегкої, проте цікавої праці. Кінець літа – традиційний час зустрічі колективів шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкілля у одній залі. Аналізуючи минулий рік, час планувати роботу на наступний, а ще – із нетерпінням і певним хвилюванням чекати зустрічі зі своїми учнями, здобувачами знань.

Вчительська конференція: до нового навчального року готові!

Такими словами розпочала вітальну промову начальник міського управління освіти Світлана Басюк, подякувала вчителям за відповідальність у роботі, витримку й стійкість, а батьківській громадськості, органам місцевого самоврядування і міському голові за активне сприяння розвитку освітянської галузі.

Присутні у залі мали можливість переглянути кілька відеозвітів про досвід роботи закладів освіти за минулий рік. Талановиті учні – у талановитих учителів. З-поміж більш як тисячі педагогів – 38 відмінників освіти, три Заслужених вчителя України і стільки ж кандидатів педагогічних наук. Фінансування освіти називають найвиправданішими інвестиціями. Чи не найбільше коштів міського бюджету – 130 млн. грн – спрямовано саме на розвиток освітньої галузі (а це 15 шкіл, 13 дошкільних закладів і 2 заклади позашкілля). А за 5 місяців 19-го року освіта отримала поки 57 млн. грн. Усе – і гроші, й старання – заради майбутнього, наших дітей.

Ще перед вітальним словом Василь Мазур вручив квіти, бажаючи гарного початку, новопризначеному директору 7-ої школи ім. Віктора Пастуха.

А також привітав учителів, колективи шкіл та позашкілля, що удостоїлись високих державних відзнак. Так, вчителі 4-ої Марина Фурман і Тетяна Яремчук нагороджені знаком МОН «Відмінник освіти України», почесною грамотою і подякою МОН відзначили викладача позашкілля Тетяну Пінчукову та Ольгу Грубеньку. Золоту медаль й дипломом «Інноватика в сучасній освіті» та ряд інших високих нагород тримала цьогоріч 10-а, а Центр позашкілля ім. Разумкова став «Флагманом позашкільної освіти України». За високі результати і почесне перше місце в області за підсумками ЗНО відзначено роботу колективу гуманітарної гімназії №2… Нагородження кращих педагогів дипломами, подяками обласного управління освіти та інституту післядипломної освіти продовжили заступники міського голови Валентина Адаменко та Роман Левицький.

Chatbubbles Коментарів: 0