Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вчительська конференція: до нового навчального року готові!

Time Додано: четвер, 29 серп. 2019, 17:59 ( 22 дн. назад )

У МПК ім. Шабельника відбулась традиційна конференція освітян, вчителів і вихователів, які після тривалої відпустки вже приступили до нелегкої, проте цікавої праці. Кінець літа – традиційний час зустрічі колективів шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкілля у одній залі. Аналізуючи минулий рік, час планувати роботу на наступний, а ще – із нетерпінням і певним хвилюванням чекати зустрічі зі своїми учнями, здобувачами знань.

Вчительська конференція: до нового навчального року готові!

Такими словами розпочала вітальну промову начальник міського управління освіти Світлана Басюк, подякувала вчителям за відповідальність у роботі, витримку й стійкість, а батьківській громадськості, органам місцевого самоврядування і міському голові за активне сприяння розвитку освітянської галузі.

Присутні у залі мали можливість переглянути кілька відеозвітів про досвід роботи закладів освіти за минулий рік. Талановиті учні – у талановитих учителів. З-поміж більш як тисячі педагогів – 38 відмінників освіти, три Заслужених вчителя України і стільки ж кандидатів педагогічних наук. Фінансування освіти називають найвиправданішими інвестиціями. Чи не найбільше коштів міського бюджету – 130 млн. грн – спрямовано саме на розвиток освітньої галузі (а це 15 шкіл, 13 дошкільних закладів і 2 заклади позашкілля). А за 5 місяців 19-го року освіта отримала поки 57 млн. грн. Усе – і гроші, й старання – заради майбутнього, наших дітей.

Ще перед вітальним словом Василь Мазур вручив квіти, бажаючи гарного початку, новопризначеному директору 7-ої школи ім. Віктора Пастуха.

А також привітав учителів, колективи шкіл та позашкілля, що удостоїлись високих державних відзнак. Так, вчителі 4-ої Марина Фурман і Тетяна Яремчук нагороджені знаком МОН «Відмінник освіти України», почесною грамотою і подякою МОН відзначили викладача позашкілля Тетяну Пінчукову та Ольгу Грубеньку. Золоту медаль й дипломом «Інноватика в сучасній освіті» та ряд інших високих нагород тримала цьогоріч 10-а, а Центр позашкілля ім. Разумкова став «Флагманом позашкільної освіти України». За високі результати і почесне перше місце в області за підсумками ЗНО відзначено роботу колективу гуманітарної гімназії №2… Нагородження кращих педагогів дипломами, подяками обласного управління освіти та інституту післядипломної освіти продовжили заступники міського голови Валентина Адаменко та Роман Левицький.

Chatbubbles Коментарів: 0