Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вчителі обмінялися своїм педагогічним досвідом

Time Додано: четвер, 17 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Загальноосвітній школі №1 вчителі початкових класів представили свої проекти про застосування нових технологій у навчанні. Для Бердичева подібного роду презентації вже стали традицією, розповідає методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру Надія Запольська. Особливість цієї виставки полягала у тому, що вперше свої роботи представляли учителі початкових класів.

Вчителі обмінялися своїм педагогічним досвідом

Надія Запольська, методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру: «Номінації, в яких презентуватимуться роботи, такі: робота з обдарованими учнями, позакласна робота, виховна робота, інформаційно-комунікативні технології, матеріали в допомогу молодим вчителям, а також експериментально-дослідницька робота в школі І ступеня.»

Лідія Гаврилюк, заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах ЗОШ №12: «Ми сьогодні представляємо інноваційні технології на основі особистісно-зорієнтованого навчання. тільки через інноваційні технології можна навчити дітей вчитися. Тепер важливо, щоб діти уміли вчитися.»

Сьогодні, кажуть вчителі, велика увага у початкових класах приділяється ігровому навчанню. Саме на це звернули увагу педагоги Навчально-виховного комплексу №3. У своєму проекті вони презентували колегам ряд ігор, що зацікавлять дітей до навчання, спонукатимуть їх до вивчення того чи іншого предмету.

Усі матеріали та проекти, що їх представили вчителі, оцінить незалежна експертна комісія. Із кращими роботами педагоги виступатимуть на загальноміській, а згодом і на обласній виставках. Подібні заходи, переконана Надія Запольська, допомагають вчителям збагачувати свій педагогічний досвід.

Надія Запольська, методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру: «Ця виставка є особливою тому, що всі освітні заклади міста та усі кафедри початкових класів представляють свої роботи. Ці матеріали є адресованими саме для такої категорії вчителів. Я переконана, що багато вчителів підуть звідси із новими відкриттями для себе.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0