Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вчителі обмінялися своїм педагогічним досвідом

Time Додано: четвер, 17 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Загальноосвітній школі №1 вчителі початкових класів представили свої проекти про застосування нових технологій у навчанні. Для Бердичева подібного роду презентації вже стали традицією, розповідає методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру Надія Запольська. Особливість цієї виставки полягала у тому, що вперше свої роботи представляли учителі початкових класів.

Вчителі обмінялися своїм педагогічним досвідом

Надія Запольська, методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру: «Номінації, в яких презентуватимуться роботи, такі: робота з обдарованими учнями, позакласна робота, виховна робота, інформаційно-комунікативні технології, матеріали в допомогу молодим вчителям, а також експериментально-дослідницька робота в школі І ступеня.»

Лідія Гаврилюк, заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах ЗОШ №12: «Ми сьогодні представляємо інноваційні технології на основі особистісно-зорієнтованого навчання. тільки через інноваційні технології можна навчити дітей вчитися. Тепер важливо, щоб діти уміли вчитися.»

Сьогодні, кажуть вчителі, велика увага у початкових класах приділяється ігровому навчанню. Саме на це звернули увагу педагоги Навчально-виховного комплексу №3. У своєму проекті вони презентували колегам ряд ігор, що зацікавлять дітей до навчання, спонукатимуть їх до вивчення того чи іншого предмету.

Усі матеріали та проекти, що їх представили вчителі, оцінить незалежна експертна комісія. Із кращими роботами педагоги виступатимуть на загальноміській, а згодом і на обласній виставках. Подібні заходи, переконана Надія Запольська, допомагають вчителям збагачувати свій педагогічний досвід.

Надія Запольська, методист з початкового навчання інформаційно-методичного центру: «Ця виставка є особливою тому, що всі освітні заклади міста та усі кафедри початкових класів представляють свої роботи. Ці матеріали є адресованими саме для такої категорії вчителів. Я переконана, що багато вчителів підуть звідси із новими відкриттями для себе.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0