Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” відзначила своє дев’яносторіччя

Time Додано: неділя, 21 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У міському Палаці культури зібрався увесь дружній колектив підприємства, а це — майже 800 чоловік. Різні епохи пережила фабрика, зазначає голова правління товариства Григорій Лінчик, злети і падіння відчуло на собі підприємство. Та все ж воно вистояло усі негаразди, і зараз це стабільно діюче, потужне виробництво одягу.

ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” відзначила своє дев’яносторіччя

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі”: «Багато поколінь бердичівлян пройшло через нашу фабрику. Завдяки цим людям, наша фабрика постійно розвивалася і досягла того, що вона має зараз. Ми виконуємо замовлення зарубіжних фірм, крім того, якась частка нашої продукції продається і на ринках України. Нас знають у Європі. Ми зарекомендували себе, як стабільне підприємство. Наші майстрині своєю працею довели, що вони можуть виконувати замовлення, які потребують високої якості і швидкого виготовлення.»

Те, що “Бердичівську фабрику одежі” знають у всій Європі, заслуга не лише людей, які працюють на ній сьогодні. Це результат роботи ветеранів швейного виробництва. Вони створювали ті умови праці, що є зараз на підприємстві, вони стояли майже на початку розквіту фабрики, вони переживали з нею нелегкі часи. Їх перших вітали зі святом, зичили здоров’я, довголіття та бажали відзначити сторічний ювілей підприємства.

Не могли оминути увагою та не привітати із поважною датою колектив фабрики представники обласної та міської влади. Таке свято, зазначив міський голова Василь Мазур, не можна зустрічати наодинці.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Бердичів святкує з родиною, яка має великі трудові традиції, яка вміє шанувати людей, яка з великою повагою ставиться до ветеранів. Сім’я, яка протягом 90-та років славить наше місто своєю працею, теплом своїх рук, сердець, прославляє по всій земній кулі. Мабуть, найцінніше, що сьогодні має швейна фабрика, це не обладнання, а люди, які працювали і працюють сьогодні на підприємстві.»

Разом із секретарем та заступниками міський голова вручив усьому колективу товариства в особі Григорія Лінчика орден “За заслуги перед Бердичевом”. А також відзначили грамотами кращих працівників фабрики. Цього разу їх було шість чоловік. На сторічний ювілей, сподівається Василь Мазур, грамоти отримають усі співробітники.

Не приїхали без нагород і представники обласної влади. Заступник голови Житомирської облради Михайло Чигир каже: його із підприємством пов’язують лише хороші спогади. Колись, розповідає він, там працювало близько двох тисяч людей, які були наче одна велика сім’я.

Михайло Чигир, заступник голови Житомирської обласної ради: «Сьогодні колектив фабрики менший, але радує те, що ви продовжуєте ті традиції, які були у попередніх поколінь, які створили матеріальну базу і які віддали своє здоров’я.»

Окрім нагород, побажань успіху та процвітання на виробничій ниві, колектив “Бердичівської фабрики одежі” насолоджувався вітаннями від артистів міського Палацу культури. Свято святом, кажуть, але вже в понеділок вони знову візьмуться за улюблену роботу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0