Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи»

Time Додано: понеділок, 19 бер. 2018, 16:42 ( 4 міс. назад )

У листопаді 2015-го, розпорядившись зупинити рішення Бердичівської міської ради про обрання секретарем міської ради Володимира Пономарчука та внісши його на повторний розгляд, міський голова Бердичева Василь Мазур діяв за законом. Так 13.03.2018 р. постановив Верховний Суд України. У ньому розглядали справу за заявою представника Пономарчука про перегляд Верховним Судом постанови Вищого адмінсуду від 2.06.16 р. у справі за позовом Пономарчука до Бердичівського міського голови Мазура, в якому перший просив визнати дії очільника Бердичева протиправними та зобов’язати того, таки, дати хід рішенню міськради про обрання Пономарчука секретарем.

Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи» Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи» Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи» Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи» Василь Мазур діяв за законом: Верховний Суд України відмовив у задоволенні заяви Володимира Пономарчука з «секретарської справи»

У постанові Верховного Суду згадується: у грудні 2015-го позов Пономарчука частково задовольнили у Бердичівському міськрайонному суді. У лютому наступного року Житомирський апеляційний адмінсуд своєю ухвалою залишив постанову суду першої інстанції без змін. Не погодившись із рішеннями обох судів, Василь Мазур подав касаційну скаргу, і у червні 2016-го Вищий адміністративний суд України своєю постановою скасував постанову Бердичівського та ухвалу Житомирського судів та ухвалив нове судове рішення, яким відмовив у задоволенні позову Володимира Пономарчука у повному обсязі.

Тож у своїй останній заяві позивач просив Верховний Суд скасувати постанову касаційної інстанції, залишивши у силі рішення судів Бердичева і Житомира. За результатами розгляду справи, суддівська колегія постановила: у задоволенні заяви представника Володимира Пономарчука відмовити. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає, крім випадку, встановленого п. 3 ч. 1 ст. 237 Кодексу адміністративного судочинства України.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0