Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Time Додано: субота, 10 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Увійти в опалювальний сезон із новою технікою. Із такою метою представники міської влади разом із головним теплопостачальником міста та київськими фахівцями у цій галузі обстежили усі котельні Бердичева. Наявне там обладнання використовується ще за часів Радянського союзу, тож не дивно, каже Василь Мазур, що воно застаріло.

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми прийшли до висновку, що потрібно міняти технологічне й насосне обладнання і йти по шляху зменшення споживання газу та електроенергії. Фахівці, яких ми залучаємо, це представники серйозних київських організацій, що працюють у цій галузі і мають досвід роботи. Завдяки тісній співпраці нам вдасться досягти гарних результатів.»

Бажаного результату, тобто економії електроенергії, намагатимуться досягти, не дивлячись на борг тепломережі за спожитий газ у 20 млн. грн. Частина коштів — міський та державний бюджети, частина — залучені інвестиції, говорить Василь Мазур. Щоправда, заміна котлів — це не вирішення усієї проблеми.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Нужно идти от потребителя, от каждого подъезда, от каждого ввода тепла в каждый дом; нужно идти от тепловых пунктов, от бойлерных, по теплотрассам, а потом переходить в котельни. Нужно оптимизировать потребление тепла и газа на всех уровнях. Дорогостоящая замена оборудования не приведет к необходимому результату.»

Для заміни обладнання шукатимуть не найдорожчі варіанти, каже Олексій Ткачук, а найоптимальніші. Завершити роботу планують до нового опалювального сезону. Все залежатиме від фінансування.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Технически это реальная задача. Как говорил глава администрации, он видит решение этой проблемы с привлечением каких-либо инвестиций, не только бюджетных. Но это уже другой вопрос.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0