Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Time Додано: субота, 10 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Увійти в опалювальний сезон із новою технікою. Із такою метою представники міської влади разом із головним теплопостачальником міста та київськими фахівцями у цій галузі обстежили усі котельні Бердичева. Наявне там обладнання використовується ще за часів Радянського союзу, тож не дивно, каже Василь Мазур, що воно застаріло.

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми прийшли до висновку, що потрібно міняти технологічне й насосне обладнання і йти по шляху зменшення споживання газу та електроенергії. Фахівці, яких ми залучаємо, це представники серйозних київських організацій, що працюють у цій галузі і мають досвід роботи. Завдяки тісній співпраці нам вдасться досягти гарних результатів.»

Бажаного результату, тобто економії електроенергії, намагатимуться досягти, не дивлячись на борг тепломережі за спожитий газ у 20 млн. грн. Частина коштів — міський та державний бюджети, частина — залучені інвестиції, говорить Василь Мазур. Щоправда, заміна котлів — це не вирішення усієї проблеми.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Нужно идти от потребителя, от каждого подъезда, от каждого ввода тепла в каждый дом; нужно идти от тепловых пунктов, от бойлерных, по теплотрассам, а потом переходить в котельни. Нужно оптимизировать потребление тепла и газа на всех уровнях. Дорогостоящая замена оборудования не приведет к необходимому результату.»

Для заміни обладнання шукатимуть не найдорожчі варіанти, каже Олексій Ткачук, а найоптимальніші. Завершити роботу планують до нового опалювального сезону. Все залежатиме від фінансування.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Технически это реальная задача. Как говорил глава администрации, он видит решение этой проблемы с привлечением каких-либо инвестиций, не только бюджетных. Но это уже другой вопрос.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0