Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Time Додано: субота, 10 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Увійти в опалювальний сезон із новою технікою. Із такою метою представники міської влади разом із головним теплопостачальником міста та київськими фахівцями у цій галузі обстежили усі котельні Бердичева. Наявне там обладнання використовується ще за часів Радянського союзу, тож не дивно, каже Василь Мазур, що воно застаріло.

В усіх котельнях Бердичева частково чи повністю замінять обладнання.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми прийшли до висновку, що потрібно міняти технологічне й насосне обладнання і йти по шляху зменшення споживання газу та електроенергії. Фахівці, яких ми залучаємо, це представники серйозних київських організацій, що працюють у цій галузі і мають досвід роботи. Завдяки тісній співпраці нам вдасться досягти гарних результатів.»

Бажаного результату, тобто економії електроенергії, намагатимуться досягти, не дивлячись на борг тепломережі за спожитий газ у 20 млн. грн. Частина коштів — міський та державний бюджети, частина — залучені інвестиції, говорить Василь Мазур. Щоправда, заміна котлів — це не вирішення усієї проблеми.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Нужно идти от потребителя, от каждого подъезда, от каждого ввода тепла в каждый дом; нужно идти от тепловых пунктов, от бойлерных, по теплотрассам, а потом переходить в котельни. Нужно оптимизировать потребление тепла и газа на всех уровнях. Дорогостоящая замена оборудования не приведет к необходимому результату.»

Для заміни обладнання шукатимуть не найдорожчі варіанти, каже Олексій Ткачук, а найоптимальніші. Завершити роботу планують до нового опалювального сезону. Все залежатиме від фінансування.

Олексій Ткачук, президент групи компанії “Аеротерм”: «Технически это реальная задача. Как говорил глава администрации, он видит решение этой проблемы с привлечением каких-либо инвестиций, не только бюджетных. Но это уже другой вопрос.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0