Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

Time Додано: вівторок, 23 січ. 2018, 17:04 ( близько 1 місяця назад )

Про Україну, котра в усі часи гідно й самовіддано відстоювала та відстоює нині власну свободу, незалежність та територіальну цілісність, про Україну, громадяни якої прагнули й прагнуть жити в єдності, говорили у Бердичеві. У приміщенні молодіжного центру «М-Формація», що на Вінницькій, 10, бердичівляни відзначали День Соборності України. 22 січня 1919 року увійшов до історії української держави як день, коли Актом Злуки засвідчили свою єдність Українська Народна та Західноукраїнська Народна республіки.

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

До урочистостей на Софійській площі народ України ішов не один день, нагадала вчитель історії 1-ї школи Наталія Корба. Після повалення самодержавства у 1917-му утворився Тимчасовий Уряд, в Україні ж у той час стартували національні змагання. У результаті з’явилися на світ перший український парламент та Уряд.

Непростий шлях до участі в Акті Злуки, продовжує пані Наталія, пройшла ЗУНР, яка утворилася по завершенні 1-ї Світової з розпадом Австро-Угорської імперії.

Свої зусилля керівники УНР та ЗУНР вирішили об’єднати у боротьбі проти спільних загарбників, говорить Наталія Корба. Очільники останньої вирушили до колег з УНР, аби скласти попередній договір про Злуку.

Січень взагалі можна назвати одним зі знакових місяців для України, зазначив депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко: у різні часи у ньому трапилися Крути, у ньому про єдність заявили дві українські республіки, у січні пали смертю хоробрих перші герої Небесної Сотні та двоє бердичівлянин-героїв АТО, два Олександри – Питель та Венгер. Була у січні ще одна подія, без якої, можливо, Акту Злуки не було б.

Останніми роками День Соборності, як і багато інших національних свят та дат, по-особливому набув української забарвленості, вважає учасник АТО Павло Гайдаманчук. У ХХІ сторіччі на сході України наші хлопці геройські б’ються з ворогами єдності, незалежності та соборності української держави.

Вона повсякчас пам’ятає незліченні жертви українців в ім’я свободи й незалежності, заявляє бердичівська молодь. Вона усвідомлює той факт, що лише в єдності дій та соборності душ можна збудувати економічно розвинуту, духовно багату, вільну й демократичну Україну.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0