Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

Time Додано: вівторок, 23 січ. 2018, 17:04 ( близько 1 року назад )

Про Україну, котра в усі часи гідно й самовіддано відстоювала та відстоює нині власну свободу, незалежність та територіальну цілісність, про Україну, громадяни якої прагнули й прагнуть жити в єдності, говорили у Бердичеві. У приміщенні молодіжного центру «М-Формація», що на Вінницькій, 10, бердичівляни відзначали День Соборності України. 22 січня 1919 року увійшов до історії української держави як день, коли Актом Злуки засвідчили свою єдність Українська Народна та Західноукраїнська Народна республіки.

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

До урочистостей на Софійській площі народ України ішов не один день, нагадала вчитель історії 1-ї школи Наталія Корба. Після повалення самодержавства у 1917-му утворився Тимчасовий Уряд, в Україні ж у той час стартували національні змагання. У результаті з’явилися на світ перший український парламент та Уряд.

Непростий шлях до участі в Акті Злуки, продовжує пані Наталія, пройшла ЗУНР, яка утворилася по завершенні 1-ї Світової з розпадом Австро-Угорської імперії.

Свої зусилля керівники УНР та ЗУНР вирішили об’єднати у боротьбі проти спільних загарбників, говорить Наталія Корба. Очільники останньої вирушили до колег з УНР, аби скласти попередній договір про Злуку.

Січень взагалі можна назвати одним зі знакових місяців для України, зазначив депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко: у різні часи у ньому трапилися Крути, у ньому про єдність заявили дві українські республіки, у січні пали смертю хоробрих перші герої Небесної Сотні та двоє бердичівлянин-героїв АТО, два Олександри – Питель та Венгер. Була у січні ще одна подія, без якої, можливо, Акту Злуки не було б.

Останніми роками День Соборності, як і багато інших національних свят та дат, по-особливому набув української забарвленості, вважає учасник АТО Павло Гайдаманчук. У ХХІ сторіччі на сході України наші хлопці геройські б’ються з ворогами єдності, незалежності та соборності української держави.

Вона повсякчас пам’ятає незліченні жертви українців в ім’я свободи й незалежності, заявляє бердичівська молодь. Вона усвідомлює той факт, що лише в єдності дій та соборності душ можна збудувати економічно розвинуту, духовно багату, вільну й демократичну Україну.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0