Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

Time Додано: вівторок, 23 січ. 2018, 17:04 ( 10 міс. назад )

Про Україну, котра в усі часи гідно й самовіддано відстоювала та відстоює нині власну свободу, незалежність та територіальну цілісність, про Україну, громадяни якої прагнули й прагнуть жити в єдності, говорили у Бердичеві. У приміщенні молодіжного центру «М-Формація», що на Вінницькій, 10, бердичівляни відзначали День Соборності України. 22 січня 1919 року увійшов до історії української держави як день, коли Актом Злуки засвідчили свою єдність Українська Народна та Західноукраїнська Народна республіки.

В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України В усі часи – за свободу, незалежність та єдність: у Бердичеві відзначили День Соборності України

До урочистостей на Софійській площі народ України ішов не один день, нагадала вчитель історії 1-ї школи Наталія Корба. Після повалення самодержавства у 1917-му утворився Тимчасовий Уряд, в Україні ж у той час стартували національні змагання. У результаті з’явилися на світ перший український парламент та Уряд.

Непростий шлях до участі в Акті Злуки, продовжує пані Наталія, пройшла ЗУНР, яка утворилася по завершенні 1-ї Світової з розпадом Австро-Угорської імперії.

Свої зусилля керівники УНР та ЗУНР вирішили об’єднати у боротьбі проти спільних загарбників, говорить Наталія Корба. Очільники останньої вирушили до колег з УНР, аби скласти попередній договір про Злуку.

Січень взагалі можна назвати одним зі знакових місяців для України, зазначив депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко: у різні часи у ньому трапилися Крути, у ньому про єдність заявили дві українські республіки, у січні пали смертю хоробрих перші герої Небесної Сотні та двоє бердичівлянин-героїв АТО, два Олександри – Питель та Венгер. Була у січні ще одна подія, без якої, можливо, Акту Злуки не було б.

Останніми роками День Соборності, як і багато інших національних свят та дат, по-особливому набув української забарвленості, вважає учасник АТО Павло Гайдаманчук. У ХХІ сторіччі на сході України наші хлопці геройські б’ються з ворогами єдності, незалежності та соборності української держави.

Вона повсякчас пам’ятає незліченні жертви українців в ім’я свободи й незалежності, заявляє бердичівська молодь. Вона усвідомлює той факт, що лише в єдності дій та соборності душ можна збудувати економічно розвинуту, духовно багату, вільну й демократичну Україну.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0