Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В центральній міській бібліотеці визначили пару “Валентин+Валентина”

Time Додано: вівторок, 15 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Не книжками єдиними — у День св. Валентина в центральній бібліотеці ім. Горького говорили про кохання. Вічна тема, що її споконвіку оспівували митці, не байдужа і бердичівським школярам. Їх бібліотекарі запросили на конкурсну програму.

В центральній міській бібліотеці визначили пару “Валентин+Валентина”

Світлана Леоненкова, завідуюча відділом обслуговування юнацтва МЦБС: “Останнім часом зростає роль бібліотеки як дозвільнєвого центру. Це не інформаційний центр з великою кількістю друкованих джерел інформації і доступом до Інтернету, а й центр активного дозвілля молоді. З цією метою ми проводимо багато різних творчих акцій. Одна з них — конкурсна програма для Дня всіх закоханих”.

П’ять хлопців із першої школи та п’ять дівчат з другої гімназії — хтось із них наприкінці програми мав стати “Валентином” і “Валентиною”. Передували цьому численні випробування. Спочатку юнаки мали виразно прочитати вірш про кохання, а дівчата — скласти його, потім останніх перевірили на вміння із зав’язаними очима визначити вид крупи. Хлопці тим часом міркували, як, не промовивши ані слова, запросити подругу на побачення і так, щоб вона зрозуміла, в яке місце.

У другому турі учасників поменшало, ті шестеро з десяти, які залишились, розділились на три пари. Так що, аби виграти, школярам довелось проявити максимум взаєморозуміння і підтримки. Намалювавши всліпу букет, доповнивши українські прислів’я про кохання, пари взялися відповідати на так звані “чоловічі” та “жіночі” запитання. Хлопці міркували над тим, чи потрібно класти дріжджі у пісочне тісто і навіщо жінкам ацетон, а дівчата відповідали на питання типу “яку мишу не з’їсть кіт”.

Скласти якомога більше слів з літер, що входять до назви свята усіх закоханих, - таким було останнє завдання. Доки пари його виконували, глядачі усіляко розважались. Збирали автографи в шанувальників і танцювали на газеті, прагнучи розірвати її на дрібні шматочки.

Але, як виявилось, останній конкурс не був останнім, тому що дві пари набрали однакову кількість балів від журі, і, як наслідок, мали виконати ще три додаткових завдання. “Крапку” у змаганнях поставив словесний поєдинок між кавалерами: вони “засипали” своїх супутниць компліментами. Чий буде останнім, той і переміг. За крок до перемоги позаду опинилась пара №2.

Марія Гуцалюк, учасниця літературно-конкурсної програми: “Я не засмутилась, бо загалом мені конкурс сподобався. А ще в ньому брала участь моя подруга, за яку я вболівала. Думаю, вона краща за мене”.

Звання головної пари “Валентинів” і солодкі призи дістались дев’ятикласникам Антону Поліщуку та Ірині Хомич.

Антон Поліщук, Ірина Хомич, переможці літературно-конкурсної програми: “Ми не були знайомі до сьогоднішнього дня. Просто нам сказали, що буде конкурс і ми прийшли разом з друзями. Так що ми познайомились лише тут і виграли. Змагатись було не важко. Нам дуже сподобалось. Було дуже цікаво і захоплююче”.

Організатори програми збираються і надалі перетворювати міську бібліотеку на центр змістовного дозвілля, проводити подібні заходи, які, до того, ж збільшують кількість читачів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0