Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В шістдесятп’яте до Бердичева прийшло свято Перемоги

Time Додано: понеділок, 10 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Шістдесят п’ятий раз дев’ятого травня на площі біля Вічного Вогню збирається усе місто. Вшанувати солдат-переможців, чиї груди виблискують медалями, а скроні — сивиною. Тих, хто забезпечив наступним поколінням можливість мирно жити на рідній землі, хто проявив силу духу і вистояв у боротьбі з фашистами.

В шістдесятп’яте до Бердичева прийшло свято Перемоги

Відзначення ювілейної річниці Великої Перемоги почалося з виступу хору ветеранів війни і праці. Також бердичівлян порадував гурт “Контингент”, заспівавши власних пісень та загальновідомих воєнних. Таких, що змушують підспівувати пересічних громадян, а ветеранів — згадувати молодість.

Дай Бог ніколи не бачити війни, але не дай Бог забути, яку дорогу ціну заплатив народ за свободу, говорили на мітингу. 65 років тому мільйони людей зробили крок у безсмертя, дарувавши сучасникам право жити і обов’язок жити гідно.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Дорогі наші визволителі, ми схиляємо голови перед вашою мужністю, ми склоняємось вашому нескореному духу. Ми горді тим, що були, є і будете в історії нашого народу як символ вірності та відданості Батьківщині”.

В сучасних підручниках мало сторінок, що розкривають героїзм радянського народу під час Великої Вітчизняної війни, а саму історію перекручують, обурюються ветерани. Вони бачили і творили її, тож, доки живі, оповідатимуть правду знову і знову.

Михайло Чильцов, ветеран Великої Вітчизняної війни: “22 червня в чотири години ранку Київ бомбили. З цього почалась Велика Вітчизняна війна. Перед народом виступив Молотов і Сталін зі словами “Вставай, страна огромная!”. Ворога ми розгромимо у його лігві, так воно і було”.

З ветеранами погоджуються депутати, кажучи, що правда буває різна. Правда те, що радянські воїни зламали хребет фашизму, знищивши сотні його дивізій, серед яких — СС “Галичина”.

Олександр Зайков, депутат міської ради: “Правда есть и то, что в Тернополе этой дивизией назвали одну из улиц. И если мы не будем этого говорить сегодня, мы отнимем честь наших ветеранов, мы унизим их подвиг».

Мітинг завершився покладанням квітів, салютом та урочистим маршем у виконанні бердичівських артилеристів. Цього року до традиційної колони із городян, духового оркестру та машин з ветеранами додалась група барабанщиць. Всі вони пройшли головною вулицею міста, з обох боків обрамленою людьми, до військового кладовища.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0