Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В результаті конфлікту між трьома сусідами на двох із них міська влада подає до суду

Time Додано: п'ятниця, 29 лют. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Особисто оцінити стан квартир у будинку по вул. С.Сломницьких, 36/49 вирішив міський голова. Мешканки квартир № 3 та № 4, громадянки Прокопчук та Акаєва вимагають від влади міста нових помешкань. Сусід жінок гр. Смирнов побудував на місці 1-ї та 2-ї квартир, що йому належать, новий будинок, хоча, згідно рішення виконкому міської ради, мав дозвіл лише на капітальний ремонт із добудовою кухні та коридору. У результаті була порушена цілісність всього будинку. Це, вважають жінки загрожує їхньому життю. Представники міського управління містобудування та архітектури із самого початку закривали на це очі, стверджують вони.

В результаті конфлікту між трьома сусідами на двох із них міська влада подає до суду

Михайло Гайченя заст. начальника управління містобудування та архітектури: “Є висновки Житомирського проектного інституту. У ньому говориться, що прямої загрози для життя не існує. Але потрібно терміново виконати робот із підсилення конструктивних елементів будівлі.”

Ремонтно-відновлювальні роботи будинку проводитимуться за рахунок міського бюджету, вирішив міський голова. На період заміни покрівлі та укріплення стін Василь Мазур запропонував жінкам тимчасові переселенські кімнати. Якщо Акаєва і Прокопчук все таки відмовляться від наданих їм тимчасових помешкань, міська влада діятиме у межах чинного законодавства, запевнив Василь Мазур.

Як виявилося, у свій час громадянка Акаєва теж звела прибудову до своєї квартири всупереч встановленим нормам. За висновками житомирських фахівців, це, у певній мірі, також вплинуло на цілісність будівлі.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Із міського бюджету виділяються кошти на виготовлення проектної документації та кошти для виконання робіт із підсилення будинку. На період виконання робіт людей потрібно буде відселити, кімнати для цього підготовлені. Ми подаємо в суд на гр. Смирнова, який повів себе некоректно і до сусідів, і до міської влади. Також подаємо в суд на гр. Акаєву. Своїми діями вона прискорила руйнацію цього будинку.”

На закиди щодо бездіяльності у цій справі спеціалістів міськвиконкому, Василь Мазур відповідає – у цьому розбереться суд.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Буде судове засідання. Якщо наші працівники діяли поза межами закону, то я вживатиму самих рішучих заходів. Існує спірне питання щодо приватизації землі гр. Смирновим. На мій погляд ті люди, які брали участь у цьому процесі, порушили чинне законодавство. Матеріали передані до правоохоронних органів.”

Міський голова наголошує: віднині про надання виконавчим комітетом дозволів на ремонт окремих частин будинків, що знаходяться у ветхому стані, не може бути й мови. Відповідні дозволи даватимуться лише у випадках капітального ремонту усієї будівлі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0