Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян

Time Додано: субота, 16 вер. 2017, 17:22 ( 6 міс. назад )

Близько 200 осіб, члени Легіону Марії, їх духовні наставники, легіонери з багатьох міст України - Києва, Львова, Кам’янець-Подільського, Миколаєва, Чернігова та ін., - приїхавши вп’яте до Бердичева, присвятили день духовному зростанню.

V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян V паломництво Легіону Марії: до Бердичева з’їхались кількасот вірян

Усі організаційні питання перебування легіонерів у нашому місті взяла на себе президент Коміціуму Легіону Марії у Житомирі Емма Підгорчук.

В рамках V паломництва Легіону Марії до Матері Божої Бердичівської у Верхньому Храмі Всеукраїнського Санктуарію відбулась конференція, провідною темою якої стало Об’явлення Матері Божої у Фатімі. Конференція пройшла під гаслом: «Нарешті моє Непорочне Серце затріумфує». Провів її отець Лаврентій із Броварів.

У гостинному місті подбали не тільки про духовну їжу паломників – нагодували обідом. Окрім конференції, легіонери взяли участь у Службі, а також мали можливість побачити історичні фрагменти з фільму про Матір Божу із ФатІми.

Завершилось паломництво так само, як минулоріч, - молитвою про беатифікацію Френка Даффа перед іконою Матері Божої Бердичівської та благословенням.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0