Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В опалювальний сезон більшає кількість пожеж

Time Додано: четвер, 19 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Йде зима – горять хати. У Бердичеві та районі більшає кількість пожеж. З початку року їх трапилося 87, це на 15 випадків більше, аніж у минулому. За місяць опалювального сезону вже виникло десять пожеж, кажуть вогнеборці. Причинами займань в осінньо-зимовий період стає необережне користування газовими приладами, несправне пічне опалення та використання саморобних електроопалювальних приладів. Після недбалого поводження з вогнем ці чинники посідають друге місце серед причин виникнення пожеж.

В опалювальний сезон більшає кількість пожеж

Віталій Пилипчук, нач.відділу державного пожежного нагляду з обслуговування сільської місцевості: «Від електроопалення виникло 19, від пічного – 18 пожеж. І останній випадок – трапився у селі Велика П’ятигірка, яка виникла через порушення правил використання печі. У пожежі загинула людина».

Уберегти своє помешкання від «червоного півня» допоможуть знання правил та профілактика, наголошують рятувальники. Слід перевірити тягу в димарях, не сушити одяг поблизу печей, не обігрівати домівку несправними чи саморобними камінами.

Віталій Пилипчук, нач.відділу державного пожежного нагляду з обслуговування сільської місцевості: «Перш за все має бути підготовка печі до опалювального сезону: очистка димарів від сажі, перевірка лежаків, щоб на печі не було тріщин та сколів. Щоб під час опалювання не сталося займання. Місце біля печі треба обладнати протопочним листом розміром 0,7*0,5 м і в жодному разі під час опалювання печей не використовувати легкогорючі речовини, бо це може призвести до викликів».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0