Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В «М-Формації» презентували ІІ збірку А. Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах»

Time Додано: п'ятниця, 21 груд. 2018, 14:23 ( 3 міс. назад )

У приміщенні молодіжного клубу «М-Формація» презентували нове історико-краєзнавче видання – другий випуск збірки місцевого краєзнавця Анатолія Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах».

В «М-Формації» презентували ІІ збірку А. Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах»

«Ця книга – чергова спроба розповісти цікаво й доступно про те, чого ми не знаєм», - говорили на презентації. Кожен із нарисів збірки розкриває тему багатогранної, цікавої історії Бердичева, зазначає краєзнавець.

Збірка містить розповіді про таємниці некрополю Бердичева, відродження української греко-католицької церкви тощо. А чи знаєте, що у місті діяв потужний «завод без труби» - завод по ремонту обчислювальної техніки? Не менш цікава краєзнавча розвідка про становлення, розвиток та занепад проводового (не люблю слова «дротового»-авт.) радіомовлення. Друга збірка, як і її попередниця, має 80 сторінок і вийшла поки що пробним накладом. 100 примірників розійшлись за декілька днів, а отже книга користується попитом. Окрім паперового варіанту, «Мій Бердичів в історичних нарисах» є в електронному вигляді – доступний у мережі Інтернет. Видання розраховане на освітян, студентів, учнів, краєзнавців та усіх, кому цікава історія рідного краю, каже Анатолій Горобчук.

На титульній сторінці збірки – костел Святої Варвари. Це ніби своєрідний натяк на те, що у новому році відзначатимем ювілейну дату із Дня народження Оноре де Бальзака, зауважила, вітаючи краєзнавця, начальник відділу культури Валентина Кузьменко.

Прийшли привітати свого улюбленого вчителя й так звані «студенти» «вуличного університету», шанувальники історії рідного міста. Подібний проект, як-ось «вуличний університет», котрий підтримав Анатолій Горобчук, не соромно презентувати на усю Україну, каже директор бібліотечної системи Тетяна Кущук.

Учні художньої школи подарували краєзнавцю власну роботу і побажали й надалі розповідати про Бердичів, якого ми ще не знаєм. А він і не думає зупинятись, бо у планах – видання третьої збірки із серії «Мій Бердичів в історичних нарисах». Нехай щастить!

Chatbubbles Коментарів: 0