Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

V-й Меморіал Віталія Лонського: планку взято

Time Додано: середа, 17 вер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Щороку цей захід незмінно збирає велику кількість глядачів. У місті його традиційно називають святом спорту та духовності. Називають завдяки людині, яка прославила свою державу та рідне місто в усьому світі. Тренер Віталій Олексійович Лонський — це потужна школа висотників, це високі результати, це особливе, батьківське, ставлення до своїх учнів, до своєї малої Батьківщини. 15-ті міжнародні змагання зі стрибків у висоту “V-й Меморіал Віталія Лонського” відбулися у Бердичеві.

V-й Меморіал Віталія Лонського: планку взято

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Кожного разу, коли виходжу сюди, думаю: Лонський зробив багато для спорту, для стрибунів. Але ще більше він зробив для духовності всіх нас. Він показав нам, якою повинна бути висота у місті. Він дав орієнтир для життя, для любові, для творіння...”

Віталій Романюк учень В. Лонського: “Он мечтал когда-то, что у нас в Бердичеве пройдут олимпийские игры. Конечно, может они когда-то и пройдут. Но вот эти соревнования — это память о нём. Когда-то он спросил: “Ты веришь, что сбылось то, о чём мы когда-то мечтали?”. Нет, говорю не верю, но мечта ваша сбылась.”

20 стрибунів з України, Росії та Білорусі стали цьогорічними учасниками турніру. Жіночий склад традиційно був представлений бердичівською, миколаївською та київською школами висотників, а також представницями Москви та С.-Петербургу. Першою заявочною висотою дівчата обрали 1.65 см. Коли її було подолано, перейшли до 1.70. Поступово планку піднімали на 5 см. Перша втрата відбулася на висоті 1.80 см. Не взявши її з трьох спроб, із подальшої боротьби вибула чемпіонка України серед юніорок Оксана Окунєва з Миколаєва. Другою змагання залишила бердичівлянка Наталія Гапчук. Тричі з першої спроби подолавши різні висоти, наша землячка не змогла підкорити 1.85 см. Ще дві спортсменки розпрощалися із надією посісти призові місця, збивши планку на висоті 1.90. Одна з них — МСМК, член збірної Росії Вікторія Клюгіна.

Боротьба за 1 місце розгорілася між українками Вікторією Стьопіною і Вікторією Паламар та росіянкою Іриною Гордєєвою. Дівчата стрімко, хоча й не завжди успішно, злітали над планкою, викликаючи захоплення глядачів. Непідкореним для двох із них став 1.93 см.

Стрибок на цю висоту приніс перемогу фіналістці Олімпійських ігор у Пекіні, МСМК Вікторії Паламар.

Вікторія Паламар переможниця турніру “V-й Меморіал В. Лонського”: “Бердичев был первым городом, с которого я начинала когда-то свою спортивную карьеру. Здесь прошли мои первые соревнования. Поэтому можно его назвать городом моей жизни... Сегодня было всё для зрителей. А я делала свою работу и старалась порадовать их своими результатами.”

З висоти 1.90 почали свої виступи чоловіки. До складу учасників змагань увійшли четверо бердичівлян: Олександр Каськевич, Сергій Бялошицький, Антон Саєвич та Юрій Крімаренко.

Змусивши глядачів похвилюватись, лише з третьої спроби взяв 2.15 см. чемпіон світу Юрій Крімаренко. Як виявилося, для нього це була остання того дня висота. Та невдача не затьмарила настрою нашому земляку.

Юрій Крімаренко учасник турніру, чемпіон світу: “Я отказываюсь от всех соревнований, которые проходят в это время, в первую очередь, отправляясь сюда, несмотря на то, что готов к выступлениям или нет. Каждый год я стараюсь сделать всё, что в моих силах. Иногда не получается... Ну а вообще здесь, как всегда, всё супер! Праздник удался.”

Один за одним учасники вибували з подальшої боротьби. Двобій за звання переможця турніру розгорівся між білорусом Андрієм Чубсою та росіянином Олександром Шустовим. Підтримка глядачів майже повністю була на боці останнього, який, здавалося, і сам отримував справжнє задоволення від того, що відбувалося.

Ось і переможний стрибок... Далі — традиційні автографи юним шанувальникам красивого виду спорту. Переможцю сподобалося в Бердичеві.

Олександр Шустов переможець турніру “V-й Меморіал В. Лонського”: “Я здесь уже 3-й раз. Уже в первый свой приезд я установил свой личный рекорд. Сегодня здесь новое покрытие, которое нам немножко не подошло. Да и проводится турнир в конце сезона, когда ребята не в лучшей форме. Но всё равно у вас очень красиво и хорошо. Мне здесь очень нравится.”

Підійшли до завершення 15-ті міжнародні змагання зі стрибків у висоту пам’яті видатного тренера Віталія Лонського, змагання, які у місті традиційно називають святом спорту та духовності. Таким, яким воно й насправді є. А ще воно є святом єднання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0