Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В День Св.Валентина у місті лунали мелодії кохання

Time Додано: понеділок, 18 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Мелодії кохання лунали для усіх, хто прийшов 14 лютого до міського Палацу культури, щоб відзначити День Св. Валентина. Зіркове небо, на яке перетворилася сцена, серця, що є символом свята та всевидячі амури, які були готові направити свої стріли у тих, хто ще не пізнав найяскравішого у житті почуття — все це дало змогу усім закоханим гарно провести вечір. Поринути у атмосферу романтики та пристрасних освідчень присутнім допомагали численні співочі таланти. Головним того вечора на сцені було кохання...

В День Св.Валентина у місті лунали мелодії кохання

Із Днем Св. Валентина усіх закоханих привітав заступник міського голови Іван Демусь, який, звикнувши апелювати формулами, із часом зміг визначити головну з них.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: «У своєму житті я звик до того, що багато речей можна лаконічно виразити формулою... Я переконаний, що коли ми переберемо всі відомі формули, то з’ясується, що найголовнішою з них є формула щастя. А головною її складовою, безумовно, є кохання.»

Кохання не має вікових обмежень. Йому підвладні і дорослі, і ще зовсім юні. Хто не пам’ятає почуття, що охоплювало багатьох ще у дитячому садочку ?

День 14 лютого відзначають у нашій країні не так давно, та, не зважаючи на це, із кожним роком він завойовує все більше прихильників.

Катерина Голумбівська глядачка: «Для меня День Св. Валентина это значит быть со своим любимым, говорить ему о своих чувствах, дарить их другим людям. Сегодня я могу это сделать. Я хочу передать приветы своему любимому человеку и своим родным.»

Ірина Бондарчук глядачка: «Для мене День Валентина — це свято усіх закоханих, усіх, хто кохає, хто є коханим, тих, хто ще чекає на це почуття... Дуже сподобався сьогоднішній концерт, дуже цікава програма.»

Солодке та гірке, хвилююче і трагічне, вічне та високе, взаємне та без відповіді... Почуття, на яке одного дня, навіть такого, як День Св. Валентина, замало. Якщо пощастить, на нього піде все життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0