Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В День Св.Валентина у місті лунали мелодії кохання

Time Додано: понеділок, 18 лют. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Мелодії кохання лунали для усіх, хто прийшов 14 лютого до міського Палацу культури, щоб відзначити День Св. Валентина. Зіркове небо, на яке перетворилася сцена, серця, що є символом свята та всевидячі амури, які були готові направити свої стріли у тих, хто ще не пізнав найяскравішого у житті почуття — все це дало змогу усім закоханим гарно провести вечір. Поринути у атмосферу романтики та пристрасних освідчень присутнім допомагали численні співочі таланти. Головним того вечора на сцені було кохання...

В День Св.Валентина у місті лунали мелодії кохання

Із Днем Св. Валентина усіх закоханих привітав заступник міського голови Іван Демусь, який, звикнувши апелювати формулами, із часом зміг визначити головну з них.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: «У своєму житті я звик до того, що багато речей можна лаконічно виразити формулою... Я переконаний, що коли ми переберемо всі відомі формули, то з’ясується, що найголовнішою з них є формула щастя. А головною її складовою, безумовно, є кохання.»

Кохання не має вікових обмежень. Йому підвладні і дорослі, і ще зовсім юні. Хто не пам’ятає почуття, що охоплювало багатьох ще у дитячому садочку ?

День 14 лютого відзначають у нашій країні не так давно, та, не зважаючи на це, із кожним роком він завойовує все більше прихильників.

Катерина Голумбівська глядачка: «Для меня День Св. Валентина это значит быть со своим любимым, говорить ему о своих чувствах, дарить их другим людям. Сегодня я могу это сделать. Я хочу передать приветы своему любимому человеку и своим родным.»

Ірина Бондарчук глядачка: «Для мене День Валентина — це свято усіх закоханих, усіх, хто кохає, хто є коханим, тих, хто ще чекає на це почуття... Дуже сподобався сьогоднішній концерт, дуже цікава програма.»

Солодке та гірке, хвилююче і трагічне, вічне та високе, взаємне та без відповіді... Почуття, на яке одного дня, навіть такого, як День Св. Валентина, замало. Якщо пощастить, на нього піде все життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: