Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

В Бердичеві стартував буккроссинг

Time Додано: четвер, 20 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Юлія Крук, кореспондент: “Якщо у парку чи кафе Ви знайдете книжку із такою позначкою, не вважайте її загубленою. Це — буккроссинг, книжковий клуб, робота якого базується на найпростішій дії: прочитав — передай іншому”.

В Бердичеві стартував буккроссинг

Буккроссерами вже стали члени громадських організацій “Фенікс” та “Воскресіння”. До всесвітнього книгооббігу вони хочуть долучити усе місто. Почали із підліткових клубів. Процес створення всесвітньої бібліотеки виглядає таким чином: спочатку потрібно зареєструватися на сайті проекту, де книжці, яку ви хочете ненароком загубити, присвоюється спеціальний номер. Книгу можна залишити будь-де. Колишній власник, що врятував примірник від стояння на полиці, отримує e-mail-звіти про те, куди і до чиїх рук він помандрував. Якщо у людини, що знайшла книгу, немає Інтернету, відмітку можна зробити у маршруті книги, який вклеєний на палітурці.

Христина Городецька, член МГО “Фенікс”: “Мета акції: об'єднати молодь завдяки книзі. Наша молодь мало читає. А книга дає багато знань, яких не можна отримати в повсякденному житті. Тому я вважаю цей рух важливим і цікавим”.

Ідея всесвітнього книгооббігу належить американському фахівцю з інтернет-технологій. Із США рух перемістився до Європи. У системі буккроссингу зареєстровано понад 400 тисяч чоловік із 130 країн. Це — мільйон книжок, які читають в усьому світі. В Україні рух буккроссерів тільки набирає обертів. У деяких столичних бібліотеках вже з'явилися полички “вільних” книг. Такі обіцяють зробити і у підліткових клубах.

Майя Бур'ян, директор Бердичівського міського центру “Юність”: “В дитинстві я дуже захоплювалася читанням, мені подобалися книжки. Ця книга була моєю улюбленою. Я хочу, щоб її прочитала молодь”.

Відпускати радять книгу, яка змінила вас чи припала до душі. Тоді про неї довідається увесь світ.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0