Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 12:07 ( 4 міс. назад )

Віднині усі діючі амбулаторії загальної практики сімейної медицини Бердичівського району забезпечені необхідною комп’ютерною технікою. Відповідні сертифікати медикам Бердичівщини вручив Олександр Ревега: народний депутат посприяв у тому, аби на ці цілі були спрямовані державні кошти з Фонду соціально-економічного розвитку. Для багатьох не секрет, що медична реформа в Україні є предметом численних дискусій, своє бачення майбутніх змін у галузі має й Олександр Ревега. Водночас, механізм реформи вже запущено, і медицина на селі, переконаний депутат, повинна розвиватися, стаючи доступнішою та з якіснішими послугами. Окрім того, існує законопроект Петра Порошенка, що стосується сільської медицини, а у ньому, серед іншого, особлива увага приділяється такому поняттю як телекомунікація: у разі потреби лікарі повинні мати можливість сконтактувати між собою, аби прийняти, зрештою, правильне рішення по тому чи іншому пацієнту.

Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги

В умовах старту реформи медицина Бердичівщина не стоїть осторонь новацій, зазначає головний лікар, і тримати, як то кажуть, руку на пульсі, значною мірою допомагає тісна співпраця з народним депутатом. Взяти, хоча б період із кінця 2016-го року та весь 2017-й: за цей час, за сприяння Олександра Ревеги, суттєвих змін зазнав цілий ряд медичних закладів у районі.

Згідно того самого законопроекту Президента України, одразу три нові амбулаторії планують збудувати цьогоріч у Бердичівському районі. Одну – у Гришківцях, другу – у Мирославці чи Скраглівці (наразі вирішують, де саме), третя з’явиться у Семенівці. Так само у планах забезпечити тамтешніх лікарів житлом та автотранспортом. На будівництво амбулаторії у Семенівці за сприяння Олександра Ревеги мають спрямувати близько 4,0 млн. грн. із державного Фонду регіонального розвитку. Уже 100,0 тисяч гривень завдяки депутатові у закладі отримали на закупівлю необхідних в умовах реформи комп’ютерів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0