Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 12:07 ( 10 міс. назад )

Віднині усі діючі амбулаторії загальної практики сімейної медицини Бердичівського району забезпечені необхідною комп’ютерною технікою. Відповідні сертифікати медикам Бердичівщини вручив Олександр Ревега: народний депутат посприяв у тому, аби на ці цілі були спрямовані державні кошти з Фонду соціально-економічного розвитку. Для багатьох не секрет, що медична реформа в Україні є предметом численних дискусій, своє бачення майбутніх змін у галузі має й Олександр Ревега. Водночас, механізм реформи вже запущено, і медицина на селі, переконаний депутат, повинна розвиватися, стаючи доступнішою та з якіснішими послугами. Окрім того, існує законопроект Петра Порошенка, що стосується сільської медицини, а у ньому, серед іншого, особлива увага приділяється такому поняттю як телекомунікація: у разі потреби лікарі повинні мати можливість сконтактувати між собою, аби прийняти, зрештою, правильне рішення по тому чи іншому пацієнту.

Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги Усі діючі амбулаторії Бердичівщини забезпечені комп’ютерною технікою за сприяння народного депутата Ревеги

В умовах старту реформи медицина Бердичівщина не стоїть осторонь новацій, зазначає головний лікар, і тримати, як то кажуть, руку на пульсі, значною мірою допомагає тісна співпраця з народним депутатом. Взяти, хоча б період із кінця 2016-го року та весь 2017-й: за цей час, за сприяння Олександра Ревеги, суттєвих змін зазнав цілий ряд медичних закладів у районі.

Згідно того самого законопроекту Президента України, одразу три нові амбулаторії планують збудувати цьогоріч у Бердичівському районі. Одну – у Гришківцях, другу – у Мирославці чи Скраглівці (наразі вирішують, де саме), третя з’явиться у Семенівці. Так само у планах забезпечити тамтешніх лікарів житлом та автотранспортом. На будівництво амбулаторії у Семенівці за сприяння Олександра Ревеги мають спрямувати близько 4,0 млн. грн. із державного Фонду регіонального розвитку. Уже 100,0 тисяч гривень завдяки депутатові у закладі отримали на закупівлю необхідних в умовах реформи комп’ютерів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0