Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Усі бердичівські школи й дитсадки поповнилися новою побутовою та оргтехнікою

Time Додано: понеділок, 17 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Рік тому на свято Василя Бердичівський міський голова разом із членами своєї команди розвозив школами й дитячими садками міста подарунки – водонагрівачі, електроплити, комп’ютери, побутові прилади. Без уваги тоді не залишився жоден навчальний заклад. Не дивно, що на початку 2011-го усі очі вигляділи освітяни в очікуванні шанованого щедрувальника, який знайшов можливість презентувати такі потрібні у господарстві подарунки. Василь Мазур не міг не виправдати сподівань педагогів: у Житомирі, нагадав, бердичівську освіту було оголошено найкращою в області, а до найкращого і ставлення має бути відповідним.

Усі бердичівські школи й дитсадки  поповнилися новою побутовою та оргтехнікою

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я дуже, що така практика є абсолютно виправданою, тому що заохочує педагогічні колективи і керівників працювати якнайкраще. Працюємо над виконанням бюджету, над тим, аби нам допомагали спонсори. Думаю, що спільними зусиллями, завдяки такій підтримці, ми досягнемо бажаних результатів.»

10 водонагрівачів, 6 холодильників, 3 морозильних камери, 1 побутова пральна машина, 5 побутових електром’ясорубок, 3 електропательні, 28 вогнегасників та 1 мотокоса... Це лише, так би мовити, «важка» артилерія, що її вивантажили біля шкіл та садочків. Не залишили без уваги також методичні кабінети й комп’ютерні класи. Навчальні заклади міста збагатилися цьогоріч дев’ятнадцятьма комп’ютерами, двома ноутбуками, трьома мультимедійними проекторами, чотирма музичними центрами, двома ксероксами. А ще освітянам подарували акустичні системи, мультимедійну та класні дошки, принтери та 13 комплектів шкільних парт. Що казати, подарунок не з дешевих, коштує 823 тисячі гривень, але ці люди возвеличують Бердичів, говорить міський голова, вони виховують і доглядають за тими, хто розбудовуватиме місто й країну у майбутньому. Відрадно усвідомлювати Василеві Мазуру і те, що суттєва допомога містом навчальним закладам надається не раз на рік. У 2010-му міська влада та управління освіти і науки відремонтували системи водопостачання і водовідведення у 6-ти навчальних закладах, що коштувало 157 тисяч гривень, на 54 тисячі здійснили ремонт холодильного й технологічного обладнання в усіх навчальних закладах. Окрім того у дитсадках і школах було замінено майже 200 вікон та кілька вхідних дверей на загальну суму 522 тисячі гривень.

Василь Мазур сподівається, що така допомога сприятиме покращенню навчально-виховного процесу у місті, а наступного року зі сцени міського Палацу культури з вуст обласного керівництва так само звучатимуть схвальні відгуки про бердичівську освіту. А чи з’явиться можливість знову «по-бердичівські» з подарунками защедрувати в школах та дитячих садках покаже час.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Зараз дуже важко говорити, але, думаю, якщо ми консолідуємо свої зусилля, будемо економно й раціонально витрачати бюджетні кошти, то 2011-й рік теж принесе нам пені результати і досягнення. Спілкуючись з колективами та з їхніми керівниками, я ще раз переконався, що люди налаштовані не на розмови, а на конструктивну роботу. Є потенціал у кожному колективі... Переконаний, що кожен із них впорається із покладеними завданнями.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0