Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Усі бердичівські школи й дитсадки поповнилися новою побутовою та оргтехнікою

Time Додано: понеділок, 17 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Рік тому на свято Василя Бердичівський міський голова разом із членами своєї команди розвозив школами й дитячими садками міста подарунки – водонагрівачі, електроплити, комп’ютери, побутові прилади. Без уваги тоді не залишився жоден навчальний заклад. Не дивно, що на початку 2011-го усі очі вигляділи освітяни в очікуванні шанованого щедрувальника, який знайшов можливість презентувати такі потрібні у господарстві подарунки. Василь Мазур не міг не виправдати сподівань педагогів: у Житомирі, нагадав, бердичівську освіту було оголошено найкращою в області, а до найкращого і ставлення має бути відповідним.

Усі бердичівські школи й дитсадки  поповнилися новою побутовою та оргтехнікою

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я дуже, що така практика є абсолютно виправданою, тому що заохочує педагогічні колективи і керівників працювати якнайкраще. Працюємо над виконанням бюджету, над тим, аби нам допомагали спонсори. Думаю, що спільними зусиллями, завдяки такій підтримці, ми досягнемо бажаних результатів.»

10 водонагрівачів, 6 холодильників, 3 морозильних камери, 1 побутова пральна машина, 5 побутових електром’ясорубок, 3 електропательні, 28 вогнегасників та 1 мотокоса... Це лише, так би мовити, «важка» артилерія, що її вивантажили біля шкіл та садочків. Не залишили без уваги також методичні кабінети й комп’ютерні класи. Навчальні заклади міста збагатилися цьогоріч дев’ятнадцятьма комп’ютерами, двома ноутбуками, трьома мультимедійними проекторами, чотирма музичними центрами, двома ксероксами. А ще освітянам подарували акустичні системи, мультимедійну та класні дошки, принтери та 13 комплектів шкільних парт. Що казати, подарунок не з дешевих, коштує 823 тисячі гривень, але ці люди возвеличують Бердичів, говорить міський голова, вони виховують і доглядають за тими, хто розбудовуватиме місто й країну у майбутньому. Відрадно усвідомлювати Василеві Мазуру і те, що суттєва допомога містом навчальним закладам надається не раз на рік. У 2010-му міська влада та управління освіти і науки відремонтували системи водопостачання і водовідведення у 6-ти навчальних закладах, що коштувало 157 тисяч гривень, на 54 тисячі здійснили ремонт холодильного й технологічного обладнання в усіх навчальних закладах. Окрім того у дитсадках і школах було замінено майже 200 вікон та кілька вхідних дверей на загальну суму 522 тисячі гривень.

Василь Мазур сподівається, що така допомога сприятиме покращенню навчально-виховного процесу у місті, а наступного року зі сцени міського Палацу культури з вуст обласного керівництва так само звучатимуть схвальні відгуки про бердичівську освіту. А чи з’явиться можливість знову «по-бердичівські» з подарунками защедрувати в школах та дитячих садках покаже час.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Зараз дуже важко говорити, але, думаю, якщо ми консолідуємо свої зусилля, будемо економно й раціонально витрачати бюджетні кошти, то 2011-й рік теж принесе нам пені результати і досягнення. Спілкуючись з колективами та з їхніми керівниками, я ще раз переконався, що люди налаштовані не на розмови, а на конструктивну роботу. Є потенціал у кожному колективі... Переконаний, що кожен із них впорається із покладеними завданнями.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0