Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Урочистості з нагоди 14-річчя 26 Бердичівської артилерійської бригади відбулися у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 09 лип. 2018, 16:43 ( 9 дн. назад )

У гарнізонному Будинку офіцерів відзначили 14 річницю створення одного з підрозділів славної «бердичівської армії» – легендарної 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. У залі – лише невеличка її частина: нині герої-гармаші виконують бойові завдання у рамках операції об’єднаних сил на сході України.

Урочистості з нагоди 14-річчя 26 Бердичівської артилерійської бригади відбулися у Бердичеві

14 років… Років у мирі на місці постійної дислокації, у тактичних навчаннях на полігонах, а останніх 4 – на реальній війні, у збройному протистоянні з реальним потужним ворогом… Під час реформування ЗСУ військовому керівництву країни вистачило мудрості та стратегічного мислення, аби не розформувати бригаду (хоча до цього був якийсь крок), зазначив у вітальній промові командир частини Андрій Маліновський, на навчаннях підрозділи ще не сформованої остаточно бригади з честю й гідністю виконували усі покладені на них завдання. І бригада не просто залишилася – вона зміцніла, озброїлася бойовим духом та відмінним особовим складом. Часи, коли її лави складалися з мобілізованих таксистів, трактористів, столярів, будівельників, залишилися позаду, констатував комбриг: нині 26 артбригада – це мотивовані добровольці-контрактники, істинні профі. Одним словом, справжні «Боги війни».

На святкуванні не раз лунали слова про те, що однією зі складових славного шляху 26-ї Бердичівської артилерійської бригади є співпраця, що утворилася між вояками та містом і районом, між тими, хто відстоює мир в Україні на її сході та представниками влади, волонтерами, підприємцями, громадськими організаціями, пересічними громадянами тощо. Власне, усі небайдужі цивільні – це теж, свого роду, підрозділ бригади.

У бердичівських гармашів чимало вірних та перевірених часом й труднощами друзів. Серед них – представники Андрушівського району, місцеві воїни-афганці та ветерани-атовці, керівництво бердичівської поліції та військового шпиталю, колеги-військові з центру Сил спеціальних операцій. Усі вони бажали винуватцям свята скорішого повернення зі справедливою перемогою, усі виказували готовність бути поруч та допомагати хто чим може.

Савур-Могила, Дебальцеве, Іловайськ, Амвросіївка, Щастя, Карматорськ, Артемівськ… Про роль артилерії у захисті та поверненні під контроль України населених пунктів на Донеччині та Луганщині не надто розповсюджувалися у ЗМІ, але хтозна, де б сьогодні проходила лінія розмежування, коли б не наші земляки-гармаші. Перемоги супроводжувалися гіркими втратами, але, за переконанням Андрія Маліновського, жодне життя не було покладено даремно. Їхні загиблі побратими – назавжди у строю, назавжди у найпочеснішому списку частини. Частини, котрій судилося стати гордістю не лише Бердичева, а й всієї України.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0