Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Урочистості Матері Божої Святого Скапулярію зібрали тисячі вірян

Time Додано: понеділок, 22 лип. 2019, 15:10 ( 3 міс. назад )

Ікону Матері Божої Бердичівської, до якої із усіх доріг йшли більше десятка піших та кілька велосипедних груп паломників, проносять дужі чоловічі руки крізь ряди вірян. Із цього, традиційно, розпочинається святкова Літургія. Більше 10 тис. римо-католиків та вірян інших конфесій при зустрічі із святинею тримають відкритими і долоні, і серця. Вік наймолодшого учасника паломництва – 9 місяців, найстаршому – 82 роки. Вони – із різних куточків України, серед усіх є представники із Польщі, Білорусі, Молдови, Угорщини, Іспанії, США. Після внесення Ікони Матері Божої Святого Скапулярію – урочиста хода священників, архієпископів та єпископів України, котрі займають почесні місця по обидві сторони вівтаря. У центрі – головний гість, якому належить очолити Урочисту Службу, - архієпископ-прелат Марійного Санктуарію Помпеї(Італія) Томмазо Капуто.

Урочистості Матері Божої Святого Скапулярію зібрали тисячі вірян

На чолі Урочистої Служби – архієпископ Томмазо Капуто. Він дякує усім архієпископам і єпископам, представникам влади й духовенства, тим, хто прийшов паломниками у це храмове свято та разом із вірянами молиться за сім’ю, за мир в Україні.

У вітальній промові гість з Італії окремо подякував місту та владі, що 30 років тому було повернуто храм отцям кармелітам для служіння Богу й народу і натякнув про повернення й інших приміщень.

Міський голова Василь Мазур не забарився із відповіддю.

Окрім цього, Василь Мазур привітав присутніх, подякував високоповажним гостям, зазначивши, що ця щорічна духовна церемонія для бердичівлян є дуже важливою і значимою.

Щорічно на урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію, серед священиків, присутні ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, який Бердичів називає духовною столицею.

На урочистості до Бердичева прибули чимало представників дипломатичного корпусу, надзвичайні і повноважні посли Польщі, Хорватії, Іспанії, Словаччини, генеральний консул генерального консульства Польщі у Вінниці, також були присутніми сенатор і депутат Сейму Польщі, виступили маршалек сейму Польщі пані Малгожата Гошевська. По завершенню урочистостей Ікону Матері Божої Бердичівської повертають у свою обитель.

Тисячі долонь і сердець відкриваються знову, тепер прощаючись із святинею. Вуста шепчуть сокровенні бажання й молитви, віряни промовляють як подумки, так і вголос і подяки, й прохання і то, кажуть, найсокровенніша мить, коли спілкуєшся із Тим, хто любить тебе найбільше.

Chatbubbles Коментарів: 0