Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю

Time Додано: неділя, 25 бер. 2018, 13:25 ( 4 міс. назад )

Свого часу Він в’їхав до Єрусалима на віслюкові – в’їхав як звичайна людина, як паломник, як брат до святого міста. Містяни радо зустрічали Його пальмовими гілками та вигуками «Осанна!» Зовсім скоро у цьому самому місті Він буде розіп’ятий на хресті: ті самі люди так само в один голос вимагатимуть його смерті... Урочиста піднесеність, вербове гілля й букети квітів навколо: традиційно першими свято Входу Господнього до Єрусалима відзначають римо-католики. Разом з усіма Бердичів святкує Вербну Неділю. День, коли, серед іншого, кожен християнин, як вчить Церква, у людському натовпі, може знайти самого себе.

Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю

Урочиста та в роздумах, радісна й сумна – така вона вже ця Вербна Неділя. Господь увійшов до життя людей, обдарувавши надією та вірою у безсмертя. Разом із тим – пережив страшні страждання: презирство, зрадництво, зневагу та, зрештою, смерть. На хресті помирав із любов’ю до кожного...

Наступний тиждень є центром літургійного життя, кажуть священики: люди згадуватимуть найвеличніші та найважливіші правди християнства – страсті Господні, розп’яття, смерть та вершину віри – Воскресіння. Згадуючи, вони вже знатимуть про те, що Ісус переміг смертю смерть, тому смуток і роздуми оповиті урочистим настроєм. І не смуток, нагадує Церква, є основою відправи, не смуток є основою життя.

Священики мають надію: дні, що їх люди проживатимуть до Пасхи, принесуть тим відновлення віри, а значить і відновлення християнської єдності, адже зовсім скоро Великодню радість римсько-католицьких громад розділять віряни з інших християнських конфесій. І вже разом проголошуватимуть світу про Ісусове Воскресіння.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0