Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю

Time Додано: неділя, 25 бер. 2018, 13:25 ( 6 міс. назад )

Свого часу Він в’їхав до Єрусалима на віслюкові – в’їхав як звичайна людина, як паломник, як брат до святого міста. Містяни радо зустрічали Його пальмовими гілками та вигуками «Осанна!» Зовсім скоро у цьому самому місті Він буде розіп’ятий на хресті: ті самі люди так само в один голос вимагатимуть його смерті... Урочиста піднесеність, вербове гілля й букети квітів навколо: традиційно першими свято Входу Господнього до Єрусалима відзначають римо-католики. Разом з усіма Бердичів святкує Вербну Неділю. День, коли, серед іншого, кожен християнин, як вчить Церква, у людському натовпі, може знайти самого себе.

Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю Урочистість і радість вперемішку зі смутком та роздумами: римсько-католицький Бердичів зустрів Вербну Неділю

Урочиста та в роздумах, радісна й сумна – така вона вже ця Вербна Неділя. Господь увійшов до життя людей, обдарувавши надією та вірою у безсмертя. Разом із тим – пережив страшні страждання: презирство, зрадництво, зневагу та, зрештою, смерть. На хресті помирав із любов’ю до кожного...

Наступний тиждень є центром літургійного життя, кажуть священики: люди згадуватимуть найвеличніші та найважливіші правди християнства – страсті Господні, розп’яття, смерть та вершину віри – Воскресіння. Згадуючи, вони вже знатимуть про те, що Ісус переміг смертю смерть, тому смуток і роздуми оповиті урочистим настроєм. І не смуток, нагадує Церква, є основою відправи, не смуток є основою життя.

Священики мають надію: дні, що їх люди проживатимуть до Пасхи, принесуть тим відновлення віри, а значить і відновлення християнської єдності, адже зовсім скоро Великодню радість римсько-католицьких громад розділять віряни з інших християнських конфесій. І вже разом проголошуватимуть світу про Ісусове Воскресіння.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0