Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Україна не готова до вступу у ЄС”, — такого висновку дійшли у 15 школі

Time Додано: понеділок, 05 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Про роботу Євроклубу, що функціонує у 15-ій школі та роль лідерства у суспільстві говорили на тренінгу “Майбутній європейський лідер”. Кращих учнів усіх шкіл міста запросили до себе вчителі та лідери закладу, аби розказати про клуб та продемонструвати успіхи й досягнення.

“Україна не готова до вступу у ЄС”, — такого висновку дійшли у 15 школі

Тетяна Семенова, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №15: «Ми вважаємо, що у нас великий діючий Євроклуб. Хочемо передати свої знання іншим школам. Лідери — це саме ті учні, які можуть передати все, що ми покажемо на тренінгу для учнів своєї школи. Ми дуже багато робимо: співпрацюємо з Польщею, Грецією. Одне із засідань Євроклубу було присвячено гостям із Перу.»

Знання можливо передати лише на практиці, вважають лідери 15-ої школи. Яким має бути справжній лідер, запитала у гостей президент закладу Роза Маркарян. Відповіді були неоднозначними. Той, хто керує народом, веде його за собою має бути харизматичним, неупередженим, відповідальним, гарним психологом та дипломатом. Завдяки тренінгу активісти шкіл виявили, чи є у них задатки лідера, чи мають вони авторитет серед однолітків. Якщо цих якостей немає, їх потрібно розвивати, вважають учасники тренінгу.

Анжеліка Кандзюба, заст. президента ЗОШ №5: «Напевно, кожен сьогодні зрозумів, що насправді він лідер. Я думаю, що у кожній школі потрібно проводити такі тренінги, аби кожен учень школи намагався стати лідером, мав свій авторитет.»

На тренінгу учні не лише виявляли у собі якості лідера, а й розширювали знання про Європейський союз, про держави, що до нього входять. Підлітки намагалися вирішити дорослі питання. Чи готова Україна до вступу у ЄС? Однозначне “Ні”. За цю проблему взялися тому, що вважають за обов’язок будувати майбутнє своєї держави.

Роза Маркарян, президент ЗОШ №15: «У нашому віці ми можемо розвивати нашу країну. Було багато відповідей, що у нас немає лідера, який може вести нас за собою. Якщо ми проводитимемо більше таких тренінгів, буде більша можливість вступити Україні у ЄС. Кожен лідер взяв багато нової та корисної інформації з нашого тренінгу.»

Якщо подібні тренінги проводити в усіх школах, вважає Роза Маркарян, учні зрозуміють: їхнє майбутнє у їхніх руках. Не варто зупинятися перед невдачами — їх варто долати.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0