Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Україна не готова до вступу у ЄС”, — такого висновку дійшли у 15 школі

Time Додано: понеділок, 05 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Про роботу Євроклубу, що функціонує у 15-ій школі та роль лідерства у суспільстві говорили на тренінгу “Майбутній європейський лідер”. Кращих учнів усіх шкіл міста запросили до себе вчителі та лідери закладу, аби розказати про клуб та продемонструвати успіхи й досягнення.

“Україна не готова до вступу у ЄС”, — такого висновку дійшли у 15 школі

Тетяна Семенова, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №15: «Ми вважаємо, що у нас великий діючий Євроклуб. Хочемо передати свої знання іншим школам. Лідери — це саме ті учні, які можуть передати все, що ми покажемо на тренінгу для учнів своєї школи. Ми дуже багато робимо: співпрацюємо з Польщею, Грецією. Одне із засідань Євроклубу було присвячено гостям із Перу.»

Знання можливо передати лише на практиці, вважають лідери 15-ої школи. Яким має бути справжній лідер, запитала у гостей президент закладу Роза Маркарян. Відповіді були неоднозначними. Той, хто керує народом, веде його за собою має бути харизматичним, неупередженим, відповідальним, гарним психологом та дипломатом. Завдяки тренінгу активісти шкіл виявили, чи є у них задатки лідера, чи мають вони авторитет серед однолітків. Якщо цих якостей немає, їх потрібно розвивати, вважають учасники тренінгу.

Анжеліка Кандзюба, заст. президента ЗОШ №5: «Напевно, кожен сьогодні зрозумів, що насправді він лідер. Я думаю, що у кожній школі потрібно проводити такі тренінги, аби кожен учень школи намагався стати лідером, мав свій авторитет.»

На тренінгу учні не лише виявляли у собі якості лідера, а й розширювали знання про Європейський союз, про держави, що до нього входять. Підлітки намагалися вирішити дорослі питання. Чи готова Україна до вступу у ЄС? Однозначне “Ні”. За цю проблему взялися тому, що вважають за обов’язок будувати майбутнє своєї держави.

Роза Маркарян, президент ЗОШ №15: «У нашому віці ми можемо розвивати нашу країну. Було багато відповідей, що у нас немає лідера, який може вести нас за собою. Якщо ми проводитимемо більше таких тренінгів, буде більша можливість вступити Україні у ЄС. Кожен лідер взяв багато нової та корисної інформації з нашого тренінгу.»

Якщо подібні тренінги проводити в усіх школах, вважає Роза Маркарян, учні зрозуміють: їхнє майбутнє у їхніх руках. Не варто зупинятися перед невдачами — їх варто долати.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0