Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15

Time Додано: четвер, 22 лют. 2018, 18:15 ( 4 міс. назад )

Бердичівський ліцей №15 став платформою проведення не-конференції для шкільних педагогів у форматі EdCamp. EdCamp – це «спільнота кращих «агентів змін», унікальна платформа для професійного зростання» і надто нестандартна форма підвищення кваліфікації. Для діалогу та обміну досвідом згуртувались близько 200 учасників із Бердичева, Житомира, Вінниці, Новоград-Волинського, Черняхова та багатьох ін. міст і сіл України. Координатори команди міні-EdCamp 15-ого ліцею – директорка Ванда Івасюк та учитель Ірина Халімовська, учасники регіонального заходу.

Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15 Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15 Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15 Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15 Учительська не-конференція, міні EdCamp, відбулась у ліцеї №15

Школярі, яких потрібно навчати, сьогодні інші, аніж були 10-20 років тому. Вчитель має йти в ногу з часом. Про те, що краще бути «білою вороною», аніж «похмурою совою» – педагоги навіть не сперечались, адже вони прагнуть і готові до змін.

Руху EdCamp в Україні три роки. Його натхненник – Олександр Елькін – почав формувати спільноту відповідального вчительства, аби педагоги «змінювались самі, змінюючи освіту». За цей час освітянська спільнота EdCampу зросла до 10 000 осіб. Місто Городище Полтавської області передало естафету Бердичеву.

Самі освітяни називають зібрання не-конференцією, бо під час заходу можуть не тільки слухати колег – відвідувати виставки і майстер-класи (цього разу – природничо-математичних дисциплін), ділитись власним досвідом, брати участь у тренінгах та дискусіях з обговоренням, причому педагоги самі визначають, що є для них актуальним, важливим і цікавим сьогодні.

Після оголошень правил роботи та знайомства зі спікерами, експертами, освітяни мали можливість одночасно працювати у 9 локаціях, де стали активними учасниками діалогів, лекцій, майстер-класів. «EdCamp – саме та вчительська самоорганізація, про яку давно мріяли», - зазначає ректор обласного інституту післядипломної освіти, доктор педагогічних наук Ігор Смагін.

Програма не-конференції у 15-ому ліцеї розрахована на день, аби було достатньо часу поділитись і побачити цікавий досвід, щоб потім, повернувшись на робоче місце, вчитель міг впроваджувати нове і креативне для школярів. Адже недарма кажуть: щоб була дитина щасливою, вчитель сам має випромінювати радість і щастя!

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0