Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні шостої школи сказали СНІДу “Ні”

Time Додано: середа, 01 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом учні шостої школи згадували усе, що знають про цю хворобу, і міркували над тим, як убезпечити себе від неї.

Учні шостої школи сказали СНІДу “Ні”

За статистикою, щохвилини у світі ВІЛ-інфекцією заражається 8 осіб, щодня ця цифра зростає до 16-ти тисяч, а за рік кількість інфікованих збільшується на 5,5 мільйонів.

Ірина Цепкова, учениця ЗОШ №6 ім. І.Житниченка: “Насамперед ця хвороба загрожує нам, молоді. Адже найчастіше нею заражаються люди віком від 18-ти до 30-ти років. Нашим виховним заходом ми хочемо застерегти учнів школи, сказати їм про те, що не треба думати, що СНІД стосується лише хворих. СНІД поруч із нами. Також ми будемо розповідати про те, що таке СНІД, адже, як свідчать дослідження, 2% українців ще й досі не чули про цю хворобу”.

Коли народжується людина, загоряється вогник її життя, розповідають учасники шкільної агітбригади. Протягом юності, молодості та зрілості цей вогник стає більш яскравим та потужним, набирає нових кольорів і відтінків. Як довго він полум’янітиме, залежить від самої людини, переконані учні. У хворих на СНІД свічка життя гасне дуже рано. Недуга забирає красивих і молодих, які могли стати видатними людьми і жити довго і щасливо.

“Усе в твоїх руках” - таке гасло мала друга частина виховного заходу, що мала форму психологічного тренінгу. Школярі з’ясували факти і вигадки, які стосуються ВІЛ-СНІДу, пригадали шляхи передачі вірусу і зрозуміли, що інфекція поширюється світом надзвичайно швидко. Станом на початок 2010-го року в Україні проживало 360 тис. ВІЛ-інфікованих людей. Не доєднатися до їхнього числа учням допоможуть знання, підсумувала урок директор школи Людмила Патій. Кожна людина має розум, він вказує на те, що варто робити, а що — ні.

Людмила Патій, директор ЗОШ №6 ім. І.Житниченка: “Вважаю, сьогодні ви дізналися багато про СНІД. Той життєвий шлях, який ви показали за допомогою свічок, говорить про те, що кожен із вас повинен замислитись. Замислитись перш, ніж щось зробити. Щоб потім не переживати за те, що СНІД може торкнутися вас”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0