Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні шостої школи сказали СНІДу “Ні”

Time Додано: середа, 01 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом учні шостої школи згадували усе, що знають про цю хворобу, і міркували над тим, як убезпечити себе від неї.

Учні шостої школи сказали СНІДу “Ні”

За статистикою, щохвилини у світі ВІЛ-інфекцією заражається 8 осіб, щодня ця цифра зростає до 16-ти тисяч, а за рік кількість інфікованих збільшується на 5,5 мільйонів.

Ірина Цепкова, учениця ЗОШ №6 ім. І.Житниченка: “Насамперед ця хвороба загрожує нам, молоді. Адже найчастіше нею заражаються люди віком від 18-ти до 30-ти років. Нашим виховним заходом ми хочемо застерегти учнів школи, сказати їм про те, що не треба думати, що СНІД стосується лише хворих. СНІД поруч із нами. Також ми будемо розповідати про те, що таке СНІД, адже, як свідчать дослідження, 2% українців ще й досі не чули про цю хворобу”.

Коли народжується людина, загоряється вогник її життя, розповідають учасники шкільної агітбригади. Протягом юності, молодості та зрілості цей вогник стає більш яскравим та потужним, набирає нових кольорів і відтінків. Як довго він полум’янітиме, залежить від самої людини, переконані учні. У хворих на СНІД свічка життя гасне дуже рано. Недуга забирає красивих і молодих, які могли стати видатними людьми і жити довго і щасливо.

“Усе в твоїх руках” - таке гасло мала друга частина виховного заходу, що мала форму психологічного тренінгу. Школярі з’ясували факти і вигадки, які стосуються ВІЛ-СНІДу, пригадали шляхи передачі вірусу і зрозуміли, що інфекція поширюється світом надзвичайно швидко. Станом на початок 2010-го року в Україні проживало 360 тис. ВІЛ-інфікованих людей. Не доєднатися до їхнього числа учням допоможуть знання, підсумувала урок директор школи Людмила Патій. Кожна людина має розум, він вказує на те, що варто робити, а що — ні.

Людмила Патій, директор ЗОШ №6 ім. І.Житниченка: “Вважаю, сьогодні ви дізналися багато про СНІД. Той життєвий шлях, який ви показали за допомогою свічок, говорить про те, що кожен із вас повинен замислитись. Замислитись перш, ніж щось зробити. Щоб потім не переживати за те, що СНІД може торкнутися вас”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0