Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів

Time Додано: понеділок, 09 квіт. 2018, 15:49 ( 6 міс. назад )

Учні Бердичівської художньої школи вже багато років постіль стають лауреатами всеукраїнських творчих конкурсів. Про цьогорічні успіхи кажуть наступні результати: у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, дипломами за І і ІІ місце відзначено учнів Ірини Гаркіної – Інну Августинську та Ірину Білоусову. ІІІ місце у цьому ж конкурсі отримала Карина Масан (викладач Ірина Жарчинська). Грамотами за творчу перспективу нагороджено Юлію Довгу та Ганну Косюченко.

Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів

Два роки поспіль отримує перемогу у Шевченківському конкурсі Інна Августинська. Цьогоріч вона малювала Поета.

Карина показує свої роботи, а також фарби, котрі отримала, як приз, за ІІІ місце у Шевченківському конкурсі. Її номінація – декоративно-прикладне мистецтво. За два роки навчання, каже дівчинка, навчилась багато чому.

У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, учні Ірини Гаркіної беруть участь ще із 2004 року. За цей період 7-ім разів отримували І місця не тільки на обласному етапі.

Мають учні художки заслужені успіхи й у XІІ обласному фестивалі-конкурсі «Великодні дзвони». Грамоту за творчу перспективу має Анна Осадчук. У номінації «Графічний дизайн» І місце отримали роботи Тетяни Єгоришевої. Два тижні наполегливої творчої праці – і ось таке визнання.

У номінації «Графічний дизайн» фестивалю «Великодні дзвони» ІІ місце посіла Ірина Коляско. Графіка їй вдається чи не найкраще, не менше Іра любить працювати у напрямку декоративно-прикладного мистецтва.

Для Анастасії участь і ІІІ місце у конкурсі «Великодні дзвони» - новий досвід, приємні хвилювання. Юна художниця понад усе любить писати портрети.

Загалом навчаються у художній школі 260 учнів. Щороку у червні тут проводять вступні іспити; приймають із 10-літнього віку дітей, що мають хист до малювання і мріють навчатись художньому мистецтву у професіоналів. Цьогорічний набір учнів триватиме до 31 травня, нагадує директор Ірина Ніколайчук.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0