Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів

Time Додано: понеділок, 09 квіт. 2018, 15:49 ( 12 міс. назад )

Учні Бердичівської художньої школи вже багато років постіль стають лауреатами всеукраїнських творчих конкурсів. Про цьогорічні успіхи кажуть наступні результати: у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, дипломами за І і ІІ місце відзначено учнів Ірини Гаркіної – Інну Августинську та Ірину Білоусову. ІІІ місце у цьому ж конкурсі отримала Карина Масан (викладач Ірина Жарчинська). Грамотами за творчу перспективу нагороджено Юлію Довгу та Ганну Косюченко.

Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів Учні Бердичівської художньої школи – лауреати всеукраїнських конкурсів

Два роки поспіль отримує перемогу у Шевченківському конкурсі Інна Августинська. Цьогоріч вона малювала Поета.

Карина показує свої роботи, а також фарби, котрі отримала, як приз, за ІІІ місце у Шевченківському конкурсі. Її номінація – декоративно-прикладне мистецтво. За два роки навчання, каже дівчинка, навчилась багато чому.

У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, учні Ірини Гаркіної беруть участь ще із 2004 року. За цей період 7-ім разів отримували І місця не тільки на обласному етапі.

Мають учні художки заслужені успіхи й у XІІ обласному фестивалі-конкурсі «Великодні дзвони». Грамоту за творчу перспективу має Анна Осадчук. У номінації «Графічний дизайн» І місце отримали роботи Тетяни Єгоришевої. Два тижні наполегливої творчої праці – і ось таке визнання.

У номінації «Графічний дизайн» фестивалю «Великодні дзвони» ІІ місце посіла Ірина Коляско. Графіка їй вдається чи не найкраще, не менше Іра любить працювати у напрямку декоративно-прикладного мистецтва.

Для Анастасії участь і ІІІ місце у конкурсі «Великодні дзвони» - новий досвід, приємні хвилювання. Юна художниця понад усе любить писати портрети.

Загалом навчаються у художній школі 260 учнів. Щороку у червні тут проводять вступні іспити; приймають із 10-літнього віку дітей, що мають хист до малювання і мріють навчатись художньому мистецтву у професіоналів. Цьогорічний набір учнів триватиме до 31 травня, нагадує директор Ірина Ніколайчук.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0