Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні Бердичева випробовували свої знання у пробному тестуванні

Time Додано: неділя, 14 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із восьмої ранку у вихідний день приміщення десятої школи штурмують юнаки та дівчата. Вони прийшли на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Проходить воно 13 і 20 березня у дві зміни.

Учні Бердичева випробовували свої знання у пробному тестуванні

Андрій, учасник пробного тестування: «Я прийшов на тестування, щоб спробувати свої сили, адже воно допоможе мені у майбутньому. Я буду знати, що мені потрібно підучити».

Дмитро, учасник пробного тестування: «Для того, що ознайомитися з процедурою ЗНО і підготуватися до нього».

До пробних тестів готувалися як до справжніх, запевняють учні. Декого більше цікавлять не завдання, а процедура.

Лариса, учасниця пробного тестування: «Я вважаю, що пробне тестування обов’язково потрібне, щоб знати, як себе поводити, не заплутатися і знати, куди йти».

Вікторія, учасниця пробного тестування: «Готували нас у школі, і самі вдома готуємося. Читаємо книжки, пишемо конспекти».

Найпершими складають тести з української мови. Це один з обов’язкових для здачі предметів, тож кількість учасників тут найчисельніша — більше двох сотень. Умови пробного тестування максимально наближені до справжнього. Всередину пропускають лише за наявності паспорта, запрошення та квитанції про оплату.

Не розгубитися у чужій школі допомагають спеціальні дороговкази. Так буде і в червні. Вхід до кабінету відбувається після ще одного фейс-контролю. Мобілку вимкнути, речі покласти на окрему парту — наказують інструктори. Із собою не забути взяти дві ручки та документи. Слід обов’язково сісти на своє місце, інакше вийде, що тести складав за іншу особу. На виконання завдань відводиться 3 години. Після закінчення діти отримають зошити з правильними відповідями.

Порівняно з минулим роком, кількість бажаючих взяти участь у пробному тестуванні зменшилась настільки, що їх вмістила одна школа. Вчителі пов’язують це з тим, що багато теперішніх одинацятикласників тестувалися минулоріч, коли вартість процедури була дешевшою. Нині пробне тестування вартує 65 гривень.

Зменшилась цього року і кількість пунктів реєстрації, їх у Бердичеві тепер три. І це ще не всі відмінності ЗНО-2010.

Володимир Кудирко, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти: «Особливість цьогорічної сесії ЗНО полягає в тому, що відбувається скорочення кількості пунктів тестування. Хоча вони ще не затверджені, але вже видно, що порівняно з минулим роком, їх кількість менша в рази. Якщо раніше на деякі предмети ми мали пункти тестування у кожному райцентрі, то тепер їх буде лише 5».

У фахівців часто запитують, чи бути тестуванню після виборів. Цього року — точно «так!». Далі буде видно. Але, які б форми підсумкового контролю не чекали на випускників: іспити, контрольні чи тести, готуватися все одно потрібно.

Володимир Кудирко, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти: «Деякі діти не розуміють, що серйозно підготуватися до тестування за 2-3 дні чи навіть тижні неможливо. Величезною допомогою в цьому може стати сайт нашого центру. Там є усі необхідні матеріали для підготовки».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0