Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні аграрного ліцею захищали екологічні проекти

Time Додано: п'ятниця, 18 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

"Збережемо Землю" - під таким гаслом у Бердичівському професійному аграрному ліцеї проходила акція агроосвіти. В її рамках учні другого курсу та викладачі закладу провели тиждень екології, хімії та біології. Як результат - захист-презентація навчальних проектів, над якими юні науковці працювали 3 місяці. 7 дослідницьких груп вивчали такі проблеми, як забруднення грунту, води та повітря і вплив негативних факторів на здоров’я людей.

Учні аграрного ліцею захищали екологічні проекти

Інна Пасічник, учениця професійного аграрного ліцею: "Ми побували в усіх куточках нашого міста. Нам допомагала в цьому викладач

І. Г. Вікулова. У створенні презентацій нам також допомогли викладачі інформатики О. О. Чепель та Л. С. Трибун".

Презентація проектів відбувалася у формі уявної розмови землян з інопланетянами. Висновок один - наша планета потребує захисту від легковажних дій самої людини. Учні говорили про глобальне на основі місцевих матеріалів. На їхню думку, екологічна безграмотність веде до забруднення навколишнього середовища, що напряму загрожує здоров’ю.

Олександр Ковбасюк, учень професійного аграрного ліцею: "Ми багато ходили по санітарних відділеннях, проводили різні аналізи, взнали для себе багато цікавого. Раніше я навіть не підозрював, що може стільки бути шкідливих речовин".

Ігор Маляр, учень професійного аграрного ліцею: "Наша група вивчала тему"Здоровий спосіб життя". Після цієї презентації я позбавився шкідливих звичок: не п’ю і не палю!"

Усі ключові, тематичні та змістовні питання проектів учні ліцею готували разом із своїми керівниками. Вчилися працювати у команді.

Ірина Вікулова викладач хімії та біології професійного аграрного ліцею: " Вони навчилися працювати в групах. А це - головне. Вони багато дізналися про екологічну обстановку в Бердичеві, Україні і всьому світі. Багато зробили висновків, навчилися співпереживати. Деякі кажуть: "Ми навіть не знали, що так склалися справи. Не думали про це. Виявляється, що все не так просто".

Любов Трибун, викладач інформатики професійного аграрного ліцею: "Я вважаю, що діти провели колосальну дослідницьку роботу, і кожний проект дітей був по-своєму унікальним. Вони займалися пошуковою діяльністю, аналізували, досліджували інформацію. І це важливо. Коли людина зацікавлена, вона знаходить все нове. І відзначити один якийсь проект - це було б нечесно по відношенню до інших учасників".

Викладачі ліцею та гості з інших навчальних закладів міста оцінили мультимедійну презентацію проектів і головний приз - торт поділили між сімома групами. Вчителі вирішили: тезу "Збережемо нашу планету блакитною і зеленою" всі автори довели однаково переконливо.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0