Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні аграрного ліцею захищали екологічні проекти

Time Додано: п'ятниця, 18 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

"Збережемо Землю" - під таким гаслом у Бердичівському професійному аграрному ліцеї проходила акція агроосвіти. В її рамках учні другого курсу та викладачі закладу провели тиждень екології, хімії та біології. Як результат - захист-презентація навчальних проектів, над якими юні науковці працювали 3 місяці. 7 дослідницьких груп вивчали такі проблеми, як забруднення грунту, води та повітря і вплив негативних факторів на здоров’я людей.

Учні аграрного ліцею захищали екологічні проекти

Інна Пасічник, учениця професійного аграрного ліцею: "Ми побували в усіх куточках нашого міста. Нам допомагала в цьому викладач

І. Г. Вікулова. У створенні презентацій нам також допомогли викладачі інформатики О. О. Чепель та Л. С. Трибун".

Презентація проектів відбувалася у формі уявної розмови землян з інопланетянами. Висновок один - наша планета потребує захисту від легковажних дій самої людини. Учні говорили про глобальне на основі місцевих матеріалів. На їхню думку, екологічна безграмотність веде до забруднення навколишнього середовища, що напряму загрожує здоров’ю.

Олександр Ковбасюк, учень професійного аграрного ліцею: "Ми багато ходили по санітарних відділеннях, проводили різні аналізи, взнали для себе багато цікавого. Раніше я навіть не підозрював, що може стільки бути шкідливих речовин".

Ігор Маляр, учень професійного аграрного ліцею: "Наша група вивчала тему"Здоровий спосіб життя". Після цієї презентації я позбавився шкідливих звичок: не п’ю і не палю!"

Усі ключові, тематичні та змістовні питання проектів учні ліцею готували разом із своїми керівниками. Вчилися працювати у команді.

Ірина Вікулова викладач хімії та біології професійного аграрного ліцею: " Вони навчилися працювати в групах. А це - головне. Вони багато дізналися про екологічну обстановку в Бердичеві, Україні і всьому світі. Багато зробили висновків, навчилися співпереживати. Деякі кажуть: "Ми навіть не знали, що так склалися справи. Не думали про це. Виявляється, що все не так просто".

Любов Трибун, викладач інформатики професійного аграрного ліцею: "Я вважаю, що діти провели колосальну дослідницьку роботу, і кожний проект дітей був по-своєму унікальним. Вони займалися пошуковою діяльністю, аналізували, досліджували інформацію. І це важливо. Коли людина зацікавлена, вона знаходить все нове. І відзначити один якийсь проект - це було б нечесно по відношенню до інших учасників".

Викладачі ліцею та гості з інших навчальних закладів міста оцінили мультимедійну презентацію проектів і головний приз - торт поділили між сімома групами. Вчителі вирішили: тезу "Збережемо нашу планету блакитною і зеленою" всі автори довели однаково переконливо.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0