Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх»

Time Додано: середа, 28 жовт. 2015, 17:35 ( більше 3 року назад )

На стадіонах, у клубах та у спортивних залах протягом місяця за кубок міського центру «Спорт для всіх» змагалися 4 команди професійно-технічних училищ Бердичева. Щосереди кожній із них була надана можливість проявити себе по максимуму у різних видах спорту. Почали з міні-футболу на «Шкірянику»: за результатами футбольних баталій, першими на цьому етапі стали учні ПТУ № 4. У клубі «Біла тура» відбувся етап 2-й: учасники спортивного дійства грали у шахи. Командне І місце у цих змаганнях здобули представники Бердичівського вищого професійного училища. Вони ж стали переможцями і у наступному етапі спартакіаді – змаганнях з волейболу. Та перевага ця тривала рівно до тієї середи, коли учасники змагань зійшлися у двобоях із шашок. І знову командне «золото» у ПТУ № 4. Тож усі чекали на останній день заходу – день змагань із настільного тенісу. Можливо, то стіни, що, як відомо, допомагають своїм, а можливо – досконала фізична підготовка і серйозне ставлення до уроків фізкультури, та тільки перемогли у фінальному етапі його господарі – команда 4-го ПТУ.

Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх» Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх» Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх» Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх» Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх»

Отже, І загальне командне місце у Кубкові «Спорту для всіх» дісталося представникам ПТУ № 4, на щабель нижче опинилися учні Бердичівського вищого професійного училища, третьою на цих змаганнях стала команда професійного будівельного ліцею. Організатори заохотили усіх призерів дипломами, переможці отримали головний приз змагань – Кубок.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0