Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учні 1-4 класів взяли участь у змаганнях із початкового моделювання

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У міському Центрі науково-технічної творчості відбулися змагання із початкового моделювання, участь у яких взяли наймолодші школярі міста — учні 1-4 класів. Програма змагань складалася з кількох етапів: тестування на логічне мислення та практичне завдання.

Учні 1-4 класів взяли участь у змаганнях із початкового моделювання

Чотирикласникам — найскладніше. Давши відповіді на тести та накресливши за всіма стандартами розгортку куба, учні переходили до виготовлення контурної моделі військового пароплава. Переклавши її на ДСП, вони взялися за виготовлення моделі. Нескладна, на перший погляд, робота потребує чималого вміння. Не маючи уяви про такі інструменти як лобзик, напилок, надфіль та свердлильний верстат, належного результату не досягнеш.

Денис Шпак учень ЗОШ № 12: «Для мене це не є складним завданням, бо я займаюсь у гуртку. Моделюючи свій пароплав, я дотримуюся усіх розмірів для того, щоб мою роботу оцінили якнайкраще.»

Накреслити геометричні фігури за потрібними стандартами та виготовити паперовий пароплав мали третьокласники. Майбутня модель вирізається із відсканованого креслення. Перед очима учнів — готовий пароплав — вони мають зробити такий самий та розмалювати його. Працюють школярі не кваплячись: робота тонка й копітка. Тим, хто займається у гуртках Центру, вона дається дещо легше: дається взнаки досвід.

Єлізавета Длугаш учениця НВК № 3: «Мені дуже подобається тут займатися. Я ходжу до гуртка Лариси Михайлівни Філімонової. Люблю виготовляти вироби з бісеру, роблю різні паперові картини. Все це я роблю із задоволенням. Сьогодні я моделюю пароплав і беру участь у змаганнях для того, щоб перемогти.»

Учні 2 класів виготовляли динамічну іграшку — пінгвіна. Спочатку його розмальовували на папері, потім вирізали. Динамічною птаха стає за рахунок крил, що рухаються. Школярі мають прикріпити їх дротиками. Та особливо уважно діти ставляться саме до розмальовки. Тут можна у повній мірі проявити фантазію. У когось пінгвін чорний, у когось — схожий на маленьке курча. Аня Панова уявляє його блакитним.

Анна Панова учениця СЗОШ № 15: «Сьогодні у цьому класі ми розгадували тести та робили пінгвінчиків. Свого пінгвіна я розмалювала у блакитний колір, бо думаю, що вони — саме такого кольору. Сподіваюся, що мій пінгвінчик буде найкращим.»

Наймолодші учасники із завданням вже впорались, їм допоміг гарний настрій. Вони намалювали його на початку змагань. На аркуші всі обличчя посміхались. Головним же завданням для першокласників було виготовлення аплікації. За допомогою різнокольорового паперу та клею вони зображали різні види транспорту: космічні ракети, паровози, гвинтокрили та пароплави. Ірина Колодюк вперше на подібних змаганнях.

Ірина Колодюк учениця ЗОК № 14: «Я, коли прийшла сюди, не думала, що тут так цікаво. У мене був дуже гарний настрій, його я розфарбувала рожевим та помаранчевим. Ще ми робили аплікацію, я зробила пароплав із островом. Все це мені дуже подобається, тому і усмішка у мене дуже весела.»

Не дивлячись на юний вік учасників, до оцінки їхніх робіт у Центрі підійшли серйозно. За кожне завдання виставлялася певна кількість балів, помилка — мінус 1 бал. Кращим моделістом серед 1 класів став Євген Слюсаренко (ЗОШ № 15), серед 2 класів — Анна Панова, яка теж навчається у 15-й школі. Серед третьокласників перемогла Єлізавета Длугаш (НВК № 3), серед чотирикласників — учень 12-ї школи Денис Шпак. У командному заліку за сумою балів лідером визнано команду ЗОШ № 15.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0