Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Учень Бердичівського ПТУ №4 їде на Всеукраїнський конкурс електрогазозварювальників

Time Додано: п'ятниця, 16 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На базі професійно-технічного училища №4 пройшов щорічний конкурс на кращого електрогазозварювальника області. До Бердичева здобувати перемогу приїхали 14 учасників з усіх училищ Житомирщини. Вони мали змогу показати свої вміння і на практиці, і проявити знання у теорії.

Учень Бердичівського ПТУ №4 їде на Всеукраїнський конкурс електрогазозварювальників

Лариса Зданевич, заст. Директора з навчально-виробничої роботи ПТУ №4: «Теоретичну частину діти будуть виконувати згідно навчальної програми, що вони проходили за своєю професією. Будуть питання, що стосуються фаху елетрозварювальника. Діти покажуть усі свої знання, які вони здобули протягом навчання, на базі нашого комп’ютерного класу.»

Цей конкурс, говорять організатори, вперше проводили у виробничих умовах. Практична його частина пройшла на заводі “Прогрес”.

Валентина Васильчук, директор навчально-методичного кабінету ПТО у Житомирській області: «Раніше ми визначали навчальний заклад, який має можливість прийняти таку кількість людей та забезпечити їх роботою. Директор ПТУ №4 звернувся до керівництва “Прогресу, і нам не відмовили. Це буде ніби початком виробничої адаптації наших випускників.»

У конкурсі брали участь лише випускники — кращі серед своїх однолітків. Для кожного з цих хлопців професія електрозварювальника є не просто майбутнім заробітком, а втіленням дитячих мрій.

Андрій Лойко, учень ІІІ курсу Новоград-Волинського професійного ліцею: «Мій дядько також зварювальник, працює не в Україні. От і я вирішив піти на цю професію. Казали, що гарна, але, якщо мені не сподобається, завжди є вибір.»

Андрій Волинець, учень ІІІ курсу Бердичівського ПТУ №4: «Я обрав цю професію тому, що мій батько був електрогазозварювальником. Бачив у дитинстві, як він зварює, і сам захотів таким стати. Ця професія потрібна нашому суспільству, на неї є великий попит, і вона зараз дуже прибуткова.»

Переможця конкурсу визначали у спеціальній лабораторії, де перевіряли якість роботи учасників. Кожен з них намагався досконало виконати своє завдання, аби у членів журі не виникло ніяких претензій. Хлопці виклалися на всі 100, говорять експерти. Усі показали, що недарма навчалися цьому ремеслу майже три роки. Та все ж і серед найкращих є переможець. Ним виявився представник бердичівського ПТУ Андрій Волинець. Саме він і поїде до Запоріжжя на Всеукраїнський конкурс. З 31-го травня по 4-те червня увесь колектив училища вболіватиме за Андрія. А хлопець запевняє: він і там гідно виступить та повернеться призером.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0