Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року з’явилися зміни

Time Додано: п'ятниця, 12 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

До зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року внесли деякі зміни. Повідомити про це бердичівським вчителям та випускникам шкіл приїхали представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. В актовій залі ЕЗОШ №10 вони зустрілися спочатку із заступниками директорів шкіл, а тоді і з майбутніми абітурієнтами. 10-го листопада, розповідає заступниця директора центру Людмила Марцева, розпочалася реєстрація на пробне тестування — 2011, що відбудеться у квітні. Воно не безкоштовне, зазначають вінничани, вартість одного тесту складає 84 грн. Бажаючі пройти пробну сесію можуть скласти лише два тести. Звичайно, кажуть фахівці, це недешево, але воно того варте. Більшість опитуваних студентів-першокурсників, які у минулому році проходили пробне тестування, запевняють, що це дає змогу впевненіше почувати себе на основній сесії у червні.

У зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року з’явилися зміни

Людмила Марцева, заступник директора ВРЦОЯО: «Це репетиція перед основним тестуванням. Ви можете побачити зошит, який за своїм форматом буде максимально наближений до основного, ви можете побачити саму процедуру тестування. Головне, ви спробуєте свої сили і побачите, на скільки питань у тестовому зошиті ви встигнете відповісти за той відведений час.»

Для того, аби зареєструватися на пробну та основну сесії, має бути вільний доступ до інтернету, говорить Людмила Марцева. На сайті Вінницького регіонального центру є повна інформація, як пройти цю процедуру.

Людмила Марцева, заступник директора ВРЦОЯО: «Що чекає в 2011 році? По-перше, змінилася сама процедура реєстрації на ЗНО. Кожний абітурієнт, який планує вступати до ВНЗ, повинен самостійно зареєструватися на сайті ВРЦОЯО. Потрібно зайти на сайт, скачати програму, роздрукувати свою картку, якусь інформацію заповнити з допомогою комп’ютера, якусь від руки. Додати фотокартку, додати перелік документів, що зазначені у них в інформаційних бюлетенях і надіслати все це нам, щоб ми виготовили сертифікати.»

Сертифікат, як і минулого року, буде персоніфікованим, тобто міститиме фотокартку особи. Скористатися цим документом ніхто інший, крім учасника ЗНО, не зможе, говорять представники центру. Окрім змін у реєстрації, ЗНО зазнало зміни також і у предметному складі. Цьогоріч обов’язковою дисципліною буде лише українська мова та література (одним тестом). До предметного складу додали російську мову. Вона, як і всі інші, буде на вибір.

Фахівці Вінницького регіонального центру звертаються із проханням до усіх майбутніх абітурієнтів, зареєструватися на пробне тестування. Реєстрація триватиме до 10-го грудня 2010-го року. А відбудеться воно 2 та 9 квітня 2011 року.

Реєстрація на основну сесію, що буде у червні, розпочнеться 15 грудня і триватиме до 1 березня. Пункти тестування у Бердичеві залишаться ті ж самі: 1-ша, 10-та й 12-та школи. Гості з Вінниці кажуть, що бердичівляни завжди показували гарний результат на ЗНО. Сподіваються, що і цього року вони так само будуть одними з найкращих в Україні.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0