Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ №8 величали кращих учнів

Time Додано: п'ятниця, 04 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Кращих з кращих своїх учнів днями вітали у восьмій школі. Там відбулося свято, яке, зі слів організаторів, по праву можна назвати торжеством знань, розуму і світла. Знань, тому що головними винуватцями заходу були переможці різних конкурсів та олімпіад, розуму – тому що без нього стати переможцями учні не змогли б, а світла – через те, що навчання є тим яскравим променем, що веде людину з пітьми незнання до зіркових висот. Саме такого майбутнього зичать учням педагоги і гості восьмої школи.

У ЗОШ №8 величали кращих учнів

Лідія Савченко, директор ЗОШ №8: «Наші сьогоднішні переможці, наші маленькі зірочки засяють великими зірками, стануть гарними і добрими людьми. Ми ними пишаємося і влаштовуємо для них це свято”.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: «Побільше вам звершень, а все, що потрібно, буде. Повторю слова міського голови про те, що мине рік-два — і у вас буде прекрасний спортзал. Так що працюйте і творіть на благо нашого міста”.

Кількість вручених з рук директора, його заступників та начальника міського управління освіти і науки нагород свідчить: учні восьмої школи гарно знаються на хімії та фізиці, закохані в українську мову, поважають іноземні, розуміються на математиці і «на відмінно» опановують біологію. А деяким школярам вдається однаково добре знати чи не усі шкільні предмети.

Вікторія Тонкевич, учениця ЗОШ №8: «Мене сьогодні нагородили за конкурс ім. П.Яцика, також я зайняла перше місце на олімпіаді з історії та олімпіаді з української мови і літературі. Хочу подякувати своїм вчителям, які мене підготували. Завдяки їм я посіла призові місця”.

Бути першими не так вже й легко, зізнаються учні. Адже доводиться проводити за книжками значно більше часу, ніж однолітки. На цьогорічних олімпіадах були завдання з тем, котрі не вивчаються в рамках шкільної програми.

Катерина Поліщук, учениця ЗОШ №8: «Я розв’язувала багато різних задач, читала додаткову інформацію. Іноді мені мама допомагає, вона теж фізику знає, так я сама намагаюсь працювати”.

Діти розуміють, що навчатись треба не для школи і навіть не заради таких приємних моментів, а заради свого майбутнього. Шестикласниця Аліна Рибак мріє про кар’єру дизайнера, і тому математика – серед улюблених предметів дівчини.

Аліна Рибак, учениця ЗОШ №8: «Математика мені буде потрібна, що правильно зняти розміри, визначити пропорції одягу”.

За активну участь у громадському житті школи свої грамоти, фотоальбоми та шоколадки отримали учні, без яких не обходиться жоден виховний захід. Це артисти різних жанрів, на них, так само як і на інтелектуально обдарованих дітей «восьма» надзвичайно багата.

Аби у старшому шкільному віці досягнути подібних успіхів, треба завзято працювати вже у молодших класах. Чотирикласник Артем Цивінський так і робить: протягом року хлопець отримав близько півтори сотні «дванадцяток», чим неабияк порадував своїх вчителів та батьків.

Володимир Цивінський, тато учня ЗОШ №8: «Бачити перемоги своєї дитини — це найкращі почуття, які тільки можуть бути в житті. Дитину треба поважати і любити, лише так можна виростити її розумною”.

За навчання та виховання розумних і талановитих дітей подяки отримали також батьки та вчителі. Останнім школярі присвятили пісню.

Скільки б років з моменту закінчення не пройшло, навчатись треба все життя, підсумували на заході. І все життя треба пам’ятати школу, в стінах якої зробив перший крок на шляху до осягнення безмежної глибини знань.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0