Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків

Time Додано: середа, 13 вер. 2017, 15:06 ( 10 міс. назад )

На Олімпійський урок до гвардійської 12-ої ЗОШ запросили колишніх учнів, а нині – чемпіонів, що досягли значних висот у спорті, легкоатлетів-стрибунів, чиї імена відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Владислав Мазур, Віктор Лонський, Дмитро Нікітін і Олександр Баранніков – усі вихідці із однієї школи (здається, так не буває!). Зі сцени рідної школи молодшим друзям вони давали дружні поради:

У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків

Не забуває дорогу до школи Віктор Лонський. Відтепер знову заходитиме сюди частіше, бо цьогоріч 1 вересня привів за руку й молодшого братика. Згадує своїх учителів тільки добрим словом.

Вчитель фізкультури Оксана Бондарчук, котра того дня навіть співала зі сцени для них, пам’ятає цих уже дорослих юнаків ще зовсім маленькими хлопчаками; пишається, що й сама причетна до виховання їх спортивного духу. Вдивляючись в дитячі очі, уже тоді бачила майбутніх чемпіонів!

Ви скажете, що в цьому, справді, щось є: хлопці навчались в одній школі, жили поруч, тренувались разом у тренера Ігоря Лонського. Тому й виникає перша думка, що вони, як одна сім’я!

Неймовірно раділи цьогоріч бердичівляни: у Меморіалі Лонського переміг Лонський-онук! Потім були ще вагоміші перемоги, на чемпіонатах України та Європи. Але та для Віктора, здається, чи не найдорожча серцю, бо у рідному місті, бо на честь діда. Якщо ж юнака, наприклад, запитати про те, що потрібно, аби сягнути високих вершин, стати першим, кращим, перемогти самого себе, то він щиро порадить.

Демонструючи на великий екран відео, їм нагадали про шкільні роки, навчання й дружбу, що бере початок із дитинства. Також захоплено, уже вкотре, учні передивлялись, як кращі легкоатлети України, випускники 12-ої, показують найвищі результати на Чемпіонатах України та Європи: Владислав Мазур – 8м. 04 см. – блискучий результат зі стрибків у довжину; Дмитро, Віктор та Олександр – висоту у 2м. 28 см. беруть чи не з першої спроби! Старші учні пишаються, що знають особисто спортсменів, а молодші – із розповідей про них.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0