Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків

Time Додано: середа, 13 вер. 2017, 15:06 ( 3 міс. назад )

На Олімпійський урок до гвардійської 12-ої ЗОШ запросили колишніх учнів, а нині – чемпіонів, що досягли значних висот у спорті, легкоатлетів-стрибунів, чиї імена відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Владислав Мазур, Віктор Лонський, Дмитро Нікітін і Олександр Баранніков – усі вихідці із однієї школи (здається, так не буває!). Зі сцени рідної школи молодшим друзям вони давали дружні поради:

У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків У ЗОШ №12 вітали своїх випускників, чемпіонів зі стрибків

Не забуває дорогу до школи Віктор Лонський. Відтепер знову заходитиме сюди частіше, бо цьогоріч 1 вересня привів за руку й молодшого братика. Згадує своїх учителів тільки добрим словом.

Вчитель фізкультури Оксана Бондарчук, котра того дня навіть співала зі сцени для них, пам’ятає цих уже дорослих юнаків ще зовсім маленькими хлопчаками; пишається, що й сама причетна до виховання їх спортивного духу. Вдивляючись в дитячі очі, уже тоді бачила майбутніх чемпіонів!

Ви скажете, що в цьому, справді, щось є: хлопці навчались в одній школі, жили поруч, тренувались разом у тренера Ігоря Лонського. Тому й виникає перша думка, що вони, як одна сім’я!

Неймовірно раділи цьогоріч бердичівляни: у Меморіалі Лонського переміг Лонський-онук! Потім були ще вагоміші перемоги, на чемпіонатах України та Європи. Але та для Віктора, здається, чи не найдорожча серцю, бо у рідному місті, бо на честь діда. Якщо ж юнака, наприклад, запитати про те, що потрібно, аби сягнути високих вершин, стати першим, кращим, перемогти самого себе, то він щиро порадить.

Демонструючи на великий екран відео, їм нагадали про шкільні роки, навчання й дружбу, що бере початок із дитинства. Також захоплено, уже вкотре, учні передивлялись, як кращі легкоатлети України, випускники 12-ої, показують найвищі результати на Чемпіонатах України та Європи: Владислав Мазур – 8м. 04 см. – блискучий результат зі стрибків у довжину; Дмитро, Віктор та Олександр – висоту у 2м. 28 см. беруть чи не з першої спроби! Старші учні пишаються, що знають особисто спортсменів, а молодші – із розповідей про них.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0