Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін

Time Додано: субота, 12 трав. 2018, 17:38 ( 5 міс. назад )

У ЗОШ №12 днями зустрічали поважних гостей, освітян з усієї України. Приїхали до Бердичева представники Міністерства освіти і науки України, видавництва «Генеза» (це один із лідерів навчально-методичної літератури) та методисти природничих дисциплін обласних інститутів післядипломної освіти.

У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін

12-у гвардійську обрали місцем проведення викладацького семінару невипадково, адже минулоріч директор школи Наталія Пудрій стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації біологія. А цього року у конкурсі «Вчитель року» спробувала себе викладач української мови та літератури Світлана Шумило і увійшла до десятки кращих вчителів України.

Привітала присутніх, розповіла про освітні заклади міста начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.

Чимало бердичівських шкіл на лідерських позиціях не тільки у місті, але й в області, кажуть представники Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Присутнім не тільки розповідали – демонстрували фільм про освіту Бердичева.

Вчителям (багато з них були вперше у Бердичеві) презентували пам’ятні подарунки, серед яких – робочий зошит учасника семінару, у якому ментальні карти (бо відійшли вже у 12-ій від планів семінару, таблиць тощо). Не очікувалось і відкритих уроків – тільки майстер-класи! Своїми напрацюваннями ділились Наталія Пудрій, Світлана Шумило та Інна Нечипорук.

Про інструменти сучасного креативного вчителя – майстер-клас філолога Світлани Шумило.

А «Вчитель року-2017» Наталія Пудрій представила не минулорічні – свіжі напрацювання. Що допомагає вчителю рухатись вперед? Каже, проводячи паралель, щаслива людина – успішний вчитель. А на завершення свого майстер-класу заслужений вчитель пригадує присутнім учителям слова Луїзи Хей: «Женіть геть думки, які роблять вас нещасними, робіть речі, які вам подобаються, зустрічайтеся з людьми, з якими ви щасливі…»

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0