Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін

Time Додано: субота, 12 трав. 2018, 17:38 ( 11 дн. назад )

У ЗОШ №12 днями зустрічали поважних гостей, освітян з усієї України. Приїхали до Бердичева представники Міністерства освіти і науки України, видавництва «Генеза» (це один із лідерів навчально-методичної літератури) та методисти природничих дисциплін обласних інститутів післядипломної освіти.

У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін У ЗОШ №12 пройшов всеукраїнський семінар методистів природничих дисциплін

12-у гвардійську обрали місцем проведення викладацького семінару невипадково, адже минулоріч директор школи Наталія Пудрій стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації біологія. А цього року у конкурсі «Вчитель року» спробувала себе викладач української мови та літератури Світлана Шумило і увійшла до десятки кращих вчителів України.

Привітала присутніх, розповіла про освітні заклади міста начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.

Чимало бердичівських шкіл на лідерських позиціях не тільки у місті, але й в області, кажуть представники Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Присутнім не тільки розповідали – демонстрували фільм про освіту Бердичева.

Вчителям (багато з них були вперше у Бердичеві) презентували пам’ятні подарунки, серед яких – робочий зошит учасника семінару, у якому ментальні карти (бо відійшли вже у 12-ій від планів семінару, таблиць тощо). Не очікувалось і відкритих уроків – тільки майстер-класи! Своїми напрацюваннями ділились Наталія Пудрій, Світлана Шумило та Інна Нечипорук.

Про інструменти сучасного креативного вчителя – майстер-клас філолога Світлани Шумило.

А «Вчитель року-2017» Наталія Пудрій представила не минулорічні – свіжі напрацювання. Що допомагає вчителю рухатись вперед? Каже, проводячи паралель, щаслива людина – успішний вчитель. А на завершення свого майстер-класу заслужений вчитель пригадує присутнім учителям слова Луїзи Хей: «Женіть геть думки, які роблять вас нещасними, робіть речі, які вам подобаються, зустрічайтеся з людьми, з якими ви щасливі…»

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0