Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ № 5 відбувся День цивільного захисту

Time Додано: понеділок, 14 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У терміновому порядку відбулася евакуація учнів та колективу загальноосвітньої школи № 5: до закладу надійшов виклик про витік небезпечних для життя хімічних речовин на залізничній станції.

У ЗОШ № 5 відбувся День цивільного захисту

Аварія — легенда , евакуація — один із заходів, що відбувається у рамках Дня цивільного захисту, який пройшов у навчальному закладі. Діти про навчання знають, тому, не дивлячись на усю серйозність ситуації, приміщення залишають із задоволенням, деякі навіть встигають зробити фото на згадку. В цілому, евакуація проходить успішно, та в одному із приміщень залишилася заблокованою людина. Завдяки злагодженим діям співробітників МКАРСу потерпілого врятовано. Рятувальники демонструють учням свій інструментарій: ліхтарі, рятувальні пояси, спеціальні сокиру та ножиці, пили для різки бетону, арматури і дерева.

Станіслав Тетерук майстер виробничого навчання МКАРС: “ Я вважаю, що такі заняття потрібно проводити. Можливо, комусь вони здадуться дещо застарілими, ... але для учнів це є заходом, який демонструє, що у нас є чим спрацювати, що у нас працюють кваліфіковані кадри. І, можливо, хтось із випускників цієї школи із часом прийде до нас.”

Поруч із МКАРСівцями показують, як гасити пожежу, співробітники СДПЧ-9. Не меншу цікавість учнів викликає знаряддя повсякденної праці вогнеборців. Діти приміряють кисневу маску та ознайомлюються із принципом дії апарату для подачі стислого повітря. Представники військової частини влаштували виставку вибухонебезпечних речовин і засобів, із якої хлопці та дівчата могли дізнатися про різновиди мін, гранат та багато іншого. Вихованці Валентина Ганоля взяли участь у естафеті з одягання на швидкість костюмів хімічного захисту.

За задумом керівництва закладу, подібні заходи мають на практиці виявити здатність учнів та колективу школи грамотно й чітко діяти у надзвичайних ситуаціях.

Віктор Мартиненко директор ЗОШ № 5: “Практичне відпрацювання виконано непогано. Але, на жаль, наша матеріально-технічна база далека від ідеальної. Така база — це безпека для дітей: це — необхідна кількість протигазів, засобів індивідуального захисту. Із цим питанням сьогодні у нас не все гаразд. Ми могли б, припустимо, попрацювати із протигазами, натомість, використали пов’язки... Теорію ми даємо, а дійсно, по-справжньому, відпрацювати це все на практиці, на жаль, не можемо.”

Андрій Зеленкевич учень ЗОШ № 5: “Я сьогодні взяв для себе багато цікавого. Пожежники рятували людям життя. Вони допомагають усім — і дорослим, і дітям. Я, коли виросту, теж хочу стати пожежним.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0