Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ № 5 відбувся День цивільного захисту

Time Додано: понеділок, 14 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У терміновому порядку відбулася евакуація учнів та колективу загальноосвітньої школи № 5: до закладу надійшов виклик про витік небезпечних для життя хімічних речовин на залізничній станції.

У ЗОШ № 5 відбувся День цивільного захисту

Аварія — легенда , евакуація — один із заходів, що відбувається у рамках Дня цивільного захисту, який пройшов у навчальному закладі. Діти про навчання знають, тому, не дивлячись на усю серйозність ситуації, приміщення залишають із задоволенням, деякі навіть встигають зробити фото на згадку. В цілому, евакуація проходить успішно, та в одному із приміщень залишилася заблокованою людина. Завдяки злагодженим діям співробітників МКАРСу потерпілого врятовано. Рятувальники демонструють учням свій інструментарій: ліхтарі, рятувальні пояси, спеціальні сокиру та ножиці, пили для різки бетону, арматури і дерева.

Станіслав Тетерук майстер виробничого навчання МКАРС: “ Я вважаю, що такі заняття потрібно проводити. Можливо, комусь вони здадуться дещо застарілими, ... але для учнів це є заходом, який демонструє, що у нас є чим спрацювати, що у нас працюють кваліфіковані кадри. І, можливо, хтось із випускників цієї школи із часом прийде до нас.”

Поруч із МКАРСівцями показують, як гасити пожежу, співробітники СДПЧ-9. Не меншу цікавість учнів викликає знаряддя повсякденної праці вогнеборців. Діти приміряють кисневу маску та ознайомлюються із принципом дії апарату для подачі стислого повітря. Представники військової частини влаштували виставку вибухонебезпечних речовин і засобів, із якої хлопці та дівчата могли дізнатися про різновиди мін, гранат та багато іншого. Вихованці Валентина Ганоля взяли участь у естафеті з одягання на швидкість костюмів хімічного захисту.

За задумом керівництва закладу, подібні заходи мають на практиці виявити здатність учнів та колективу школи грамотно й чітко діяти у надзвичайних ситуаціях.

Віктор Мартиненко директор ЗОШ № 5: “Практичне відпрацювання виконано непогано. Але, на жаль, наша матеріально-технічна база далека від ідеальної. Така база — це безпека для дітей: це — необхідна кількість протигазів, засобів індивідуального захисту. Із цим питанням сьогодні у нас не все гаразд. Ми могли б, припустимо, попрацювати із протигазами, натомість, використали пов’язки... Теорію ми даємо, а дійсно, по-справжньому, відпрацювати це все на практиці, на жаль, не можемо.”

Андрій Зеленкевич учень ЗОШ № 5: “Я сьогодні взяв для себе багато цікавого. Пожежники рятували людям життя. Вони допомагають усім — і дорослим, і дітям. Я, коли виросту, теж хочу стати пожежним.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: