Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ № 12 владу до рук прибрали учні. На один день

Time Додано: середа, 15 жовт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

У ЗОШ № 12 змінено весь керівний склад. Робочу нараду із новообраними завучами провів новообраний директор — Ігор Малютенко. На нараді був присутній представник міського управління освіти та науки. Педагоги затвердили поточний план роботи.

У ЗОШ № 12 владу до рук прибрали учні. На один день

Усі присутні на нараді — учні випускних класів, а план роботи складений лише на один день — День учнівського самоврядування. Таким чином вже не перший рік учні 12-ї школи вітають своїх вчителів із професійним святом.

Одразу ж після завершення наради адміністрація приступила до виконання своїх обов’язків. Директор із представником управління освіти перевірили роботу секретарів. Ігоря Малютенка та Тараса Чернегу цікавила наявність та правильність оформлення особових справ учнів школи. Навідались керівники і у шкільну бібліотеку. Її працівники відзвітували: формуляри заповнені згідно правил, учні до бібліотеки ходять справно. Поки тривав огляд, заступник директора з навчально-виховної роботи Анна Грубенька проводила урок математики. Класів у школі багато, кваліфікованих вчителів серед учнів знайти було важкувато, пояснюють справжні педагоги. Анна — єдина, кому, окрім обов’язків завуча, довірили виконувати роль вчителя.

Анна Грубенька, учениця ЗОШ № 12: «Сьогодні перший раз у житті я спробувала провести урок... Спершу було важко, а потім — нічого, подобалося. Не скажу, що мені було важко, день пройшов чудово.»

Із самого ранку весь у турботах заступник директора з господарської частини. Дмитро Янчевський мав підготувати стадіон до товариської зустрічі між вчителями та учнями закладу. Із працівниками майстерні вже домовився про скоби для воріт, далі на порядку денному тирса.

Вирішивши усі питання зі стадіоном, невтомний завгосп навідався до кухні. Одразу після цього на нього чекала перевірка готовності вікон до зими.

Між тим підходив час першого сніданку. Чим харчуватимуть школярів, дізнавалися Ігор Малютенко та Тарас Чернега. Старший кухар доповіла: локшина, куряча котлета, салат, компот та сирники.

День самоврядування тривав, директор та його заступники намагалися оперативно реагувати на усі проблемні питання, що виникали. І хоча їх виявилося не так вже і багато, учні зізналися: не надто солодкий цей вчительський хліб.

Ігор Малютенко, учень ЗОШ № 12: «Раніше я думав, що бути директором — це просто: керівник роздає певні завдання. Після сьогоднішнього дня, мабуть, не захочу ним стати. Це — дуже нервова робота, велика відповідальність. Мабуть, я не зміг би.»

Представник управління освіти, як водиться, зробив певні висновки. Завгосп — також.

Тарас Чернега, учень ЗОШ № 12: «Мене неприємно здивувало, що у завгоспа могли виникнути певні проблеми. Зважаючи на існуючу матеріально-технічну базу, він не зміг виконати ряд завдань. Окрім того, із самого ранку він відганяв від школи собак. Хоча собаки, правда, це проблема усього міста.»

Дмитро Янчевський, учень ЗОШ № 12: «Після того, як ми сьогодні побігали усім колективом, то зрозуміли, як це важко. Думаю, що думку про педагогічну роботу ми відтепер змінимо. А особисто я зміню своє ставлення до псування шкільного майна. Адже у завгоспа, як виявляється, коштів на все не вистачає.»

У день свята учні не могли залишити своїх наставників без подарунка. Ним став демонстраційний дисплей, у якому розташована інформація про історію рідної школи та роботу учнівського комітету.

Наталія Якимчук, учениця ЗОШ № 12: «Сьогодні ми виступаємо у ролі вчителів, завучів, директора. А завтра знову станемо звичайними учнями. Ми відчули усю важкість цієї професії. Тому вирішили від усього учнівського комітету зробити школі подарунок.»

Діти у них розумні, кажуть вчителі 12-ї школи. Їм є чому повчитися одне в одного. Таким і керівництво школою не страшно довірити. На один день.

Олена Боровська, заступник директора з виховної роботи: «У дітей ми могли б повчитися отій мобільності, певній комунікабельності та сучасності. Вони справляються із будь-якою ситуацією. Ну а учні у нас можуть повчитися тому, як поставлені завдання виконувати змістовно, на належному рівні.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0