Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЗОШ № 1 четвертокласники прощалися із початковою школою

Time Додано: неділя, 24 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У загальноосвітній школі № 1 казали «До побачення» своїм випускникам. Саме «До побачення», а не «Прощавайте», тому що із закладом ці школярі не розлучаються: просто рамки початкової школи стали затісними для учнів четвертого класу. Через кілька місяців на цих дітей чекають вже зовсім інші вчителі, а перелік предметів, що їх потрібно буде освоювати, значно розшириться.

У ЗОШ № 1 четвертокласники прощалися із початковою школою

Дарина Кубій, учениця ЗОШ № 1: «На нас чекають вчителі і більша кількість уроків, але ми не боїмося йти до старших класів, бо маємо досить гарні знання з багатьох предметів.»

Свято початкової школи у закладі є традиційним. Таким чином педагоги прагнуть морально підтримати тих, хто переходить у старші класи, відзначити їхні успіхи та успіхи учнів, для яких навчання у початковій школі продовжується.

Людмила Огороднійчук, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1: «Це свято демонструє, що наша шкільна родина — дружня. Ми разом долаємо усі труднощі і невдачі... Діти, пішовши у доросле життя, мають пам’ятати рідний заклад, відчувати його тепло, знати, що тут на них чекають, завжди скажуть їм добре слово і порадіють за них.»

Мине трохи часу і тих, хто нині напутніми словами проводжав четвертокласників у більш доросле життя, теж будуть вшановувати побажаннями здійснення мрій та складання на «відмінно» життєвих іспитів. А поки що першо-, друго- та третьоклашки раділи успіхам своїх старших товаришів, виконували для них пісні та декламували вірші. Вони ж бо й самі були повноцінними учасниками дійства: педагоги з гордістю вручали їм грамоти за успіхи у математиці, техніці читання та рідній мові.

Для кого це свято носить присмак гіркоти, то це для Ганни Бахтарової. Вчителька початкових класів, яка у цій залі попрощалася вже не з одним десятком своїх вихованців, пам’ятає кожен день спілкування з ними. Її діти — також.

Андрій Радчук, учень ЗОШ № 1: «Я хочу подякувати своїм вчителям за їхню доброту... Коли ми вперше прийшли сюди, Ганна Петрівна нам розповіла багато цікавого, ми фантазували разом з нею, було цікаво...»

Ганна Бахтарова, вчителька початкових класів ЗОШ № 1: «Я добре пам’ятаю, як 4 роки тому вони прийшли до школи, як боялися відірвати свої руки від батьківських рук і довірити їх мені. За ці роки у нас було все — і радості, і сподівання. Сьогодні ми прощаємося, але ці діти назавжди залишаються моїми, і якщо я почую про їхні успіхи, то завжди із гордістю говоритиму: це — мої діти.»

Це свято має запам’ятатися дітям на усе життя. Як і перший в їхньому житті вальс. Вальс дружби.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0