Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Житомирі підвели підсумки конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”

Time Додано: понеділок, 26 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Податкова служба вкотре звертається до сили мистецтва... Закласти основи правової та економічної культури, а також почуття поваги до законодавства України у майбутніх платників податків мав на меті 7-й обласний конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей”. Проводячи подібні акції, організатори намагаються викликати у юних громадян цікавість до даної теми. Через образотворче мислення учасники конкурсу демонструють своє бачення місця та значення податків у житті держави та кожної окремої людини.

У Житомирі підвели підсумки конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”

Лілія Ясинська начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Конкурс, звичайно, має дуже велике значення для виховання молоді, для формування позитивного іміджу податкової служби, а також для формування свідомого ставлення до сплати податків. Діти мають зрозуміти усю необхідність та важливість цього процесу.”

Активність учасників конкурсу з року в рік зростає, зазначила заступник голови Державної податкової адміністрації у Житомирській області Галина Власюк. Разом із тим зростає і майстерність виконання робіт у всіх номінаціях.

Галина Власюк заступник голови ДПА у Житомирській обл.: “Це і художні роботи — малюнки, плакати, аплікації. Також діти представили вишивки та роботи із в’язки, що розкривають суть сплати податків. Слід зазначити, що особливою активністю відзначаються діти із Бердичева та Бердичівського району. Я думаю, чимала заслуга у цьому як викладачів, так і податкової служби, які безпосередньо працюють у напрямку виховання підростаючого покоління.”

“Сплатив податок — допоміг іншим !”, “Сплата податку веде до достатку”, “Податки — основа добробуту держави”... Так назвали свої роботи школярі із Бердичева. 9 наших юних земляків представили художні та літературні твори. Майже усі вони стали лауреатами конкурсу. Найцікавіший малюнок на податкову тематику представила Катерина Дубовська, кращі плакати — Марина Сухоребра та Валентина Мельничук, роботу Дениса Розвадовського визнано однією із найоригінальніших, а Юлія Мельничук підкорила усіх членів журі своїм віршем.

Юлія Мельничук учениця ЗОШ № 7: “Мені дуже приємно знаходитися у цій залі, адже тут зібралося багато творчих дітей. Цей конкурс дає змогу їм ще змалечку зрозуміти, що таке податки. Своїм віршем “Де взяти гроші ?” я хотіла ... продемонструвати, яке значення мають податки для країни. Вони є запорукою її успіху та розквіту.”

Бердичівські податківці сподіваються, що наші школярі гідно представлятимуть честь міста на Всеукраїнському конкурсі та стануть володарями путівок до табору “Артек”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0