Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Житомирі із робочою поїздкою побував Віктор Ющенко

Time Додано: понеділок, 27 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Президент України взяв участь у роботі ІV-го з’їзду фахівців соціальної медицини та організації охорони здоров’я України. Перед початком зібрання медиків Віктор Ющенко ознайомився із роботою обласного центру охорони матері і дитини та взяв участь в урочистому відкритті нової консультативно-діагностичної поліклініки обласної лікарні ім. Гербачевського. Цей об’єкт — унікальний, вважає Президент, а дана подія, на його думку, є знаковою не тільки для Житомирського регіону,

У Житомирі із робочою поїздкою побував Віктор Ющенко

Віктор Ющенко, Президент України: «Сьогоднішньою подією ми повертаємо дуже багато засад повноцінного життя кожної людини. Немає нічого важливішого, ніж здоров’я. Той, хто його втрачав, сам у цьому переконався а ті, хто його має, можливо, не зовсім коректно до нього ставляться… Якщо буде повноцінне здоров’я, будуть повноцінні робота, родина, діти і всі радості, притаманні для людини.»

За 3 роки багато зроблено у медичній галузі, говорить Президент, щороку на 25-27% збільшується її фінансування. Широко розвинута мережа медичних закладів та система управління, лікарні забезпечені величезною кількістю ліжок. І це, констатує Віктор Ющенко, якраз свідчить про те, що національна медицина в країні відсутня.

Віктор Ющенко, Президент України: «На 1-му місці сьогодні має стояти проблематика профілактики. Як казав Пирогов, «майбутнє медицини полягає у діагностиці та профілактиці». Головне – не допустити хвороби. »

Віктор Ющенко зупинився також на проблемах народжуваності та смертності в країні та переваг лікарняної каси. Не обминув своєю увагою і нинішню фінансову та політичну кризи. Нині українці не повинні опускати голову та забувати, що вони мешкають в європейській державі.

Віктор Ющенко Президент України: «Хай вас не болить серце за ті речі, які відбуваються у політичному та економічному житті країни. Зрозуміло, що вони значні для нас. Але саме головне – це зуміти вийти із цього становища. Коли ми, зокрема, говоримо про кризу економічну, переконаний, що більше половини заходів, які потрібно сьогодні вживати, знаходяться в нашій, українській, компетенції. Нам не треба розгублено зустрічати кризу. Ми повинні бути довірливими, солідарними і проінформованими про план виходу із неї.»

В якості подарунка від Президента клініка отримала сертифікат на медичне обладнання, після чого відбулася урочиста церемонія перерізування стрічки.

Нова консультативно-діагностична поліклініка розрахована на щоденний прийом 1 тис. відвідувачів. Кошторисна вартість її будівництва, що велося за рахунок обласного бюджету та субвенції із державного, складає 24 млн. грн. Заклад обслуговуватиме пацієнтів як із обласного центру, так і мешканців міст та сіл Житомирщини. У ньому проводитиметься прийом із 37 лікарських медичних спеціальностей, що дасть змогу людям отримувати основні види спеціалізованої медичної допомоги на місці, не виїжджаючи за межі області.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0