Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Житомирі із робочою поїздкою побував Віктор Ющенко

Time Додано: понеділок, 27 жовт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Президент України взяв участь у роботі ІV-го з’їзду фахівців соціальної медицини та організації охорони здоров’я України. Перед початком зібрання медиків Віктор Ющенко ознайомився із роботою обласного центру охорони матері і дитини та взяв участь в урочистому відкритті нової консультативно-діагностичної поліклініки обласної лікарні ім. Гербачевського. Цей об’єкт — унікальний, вважає Президент, а дана подія, на його думку, є знаковою не тільки для Житомирського регіону,

У Житомирі із робочою поїздкою побував Віктор Ющенко

Віктор Ющенко, Президент України: «Сьогоднішньою подією ми повертаємо дуже багато засад повноцінного життя кожної людини. Немає нічого важливішого, ніж здоров’я. Той, хто його втрачав, сам у цьому переконався а ті, хто його має, можливо, не зовсім коректно до нього ставляться… Якщо буде повноцінне здоров’я, будуть повноцінні робота, родина, діти і всі радості, притаманні для людини.»

За 3 роки багато зроблено у медичній галузі, говорить Президент, щороку на 25-27% збільшується її фінансування. Широко розвинута мережа медичних закладів та система управління, лікарні забезпечені величезною кількістю ліжок. І це, констатує Віктор Ющенко, якраз свідчить про те, що національна медицина в країні відсутня.

Віктор Ющенко, Президент України: «На 1-му місці сьогодні має стояти проблематика профілактики. Як казав Пирогов, «майбутнє медицини полягає у діагностиці та профілактиці». Головне – не допустити хвороби. »

Віктор Ющенко зупинився також на проблемах народжуваності та смертності в країні та переваг лікарняної каси. Не обминув своєю увагою і нинішню фінансову та політичну кризи. Нині українці не повинні опускати голову та забувати, що вони мешкають в європейській державі.

Віктор Ющенко Президент України: «Хай вас не болить серце за ті речі, які відбуваються у політичному та економічному житті країни. Зрозуміло, що вони значні для нас. Але саме головне – це зуміти вийти із цього становища. Коли ми, зокрема, говоримо про кризу економічну, переконаний, що більше половини заходів, які потрібно сьогодні вживати, знаходяться в нашій, українській, компетенції. Нам не треба розгублено зустрічати кризу. Ми повинні бути довірливими, солідарними і проінформованими про план виходу із неї.»

В якості подарунка від Президента клініка отримала сертифікат на медичне обладнання, після чого відбулася урочиста церемонія перерізування стрічки.

Нова консультативно-діагностична поліклініка розрахована на щоденний прийом 1 тис. відвідувачів. Кошторисна вартість її будівництва, що велося за рахунок обласного бюджету та субвенції із державного, складає 24 млн. грн. Заклад обслуговуватиме пацієнтів як із обласного центру, так і мешканців міст та сіл Житомирщини. У ньому проводитиметься прийом із 37 лікарських медичних спеціальностей, що дасть змогу людям отримувати основні види спеціалізованої медичної допомоги на місці, не виїжджаючи за межі області.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0