Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У відрахуванні до Пенсійного фонду відбудуться зміни

Time Додано: понеділок, 29 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

З 11 січня 2011 року набуде чинності Закон “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування”. З цього приводу міське та районне управління Пенсійного фонду України зібралися на розширений семінар. Згідно цього Закону, пояснює заступник начальника райуправління Владислава Пухальська, Пенсійний фонд уповноважений ввести облік єдиного внеску на соцстрахування. Закон стосується усіх платників єдиного соціального внеску: і тих роботодавців, які мають найманих працівників, і тих, які не мають. Також стосується підприємств, установ та організації усіх форм власності.

У відрахуванні до Пенсійного фонду відбудуться зміни

Владислава Пухальська, заст. начальника управління Пенсійного фонду України Бердичівського району: «Обчислення єдиного внеску буде проводитись за тим же механізмом, що й обчислення страхових внесків до ПФУ. Єдиний страховий внесок буде обчислюватися за класами ризику, яких є 67. Для працівників, які працюють у сільському господарстві, на сезонних роботах, за договорами цивільно-правового характеру, страховий внесок обчислюватиметься так: якщо виконувалися роботи більше одного місяця, тоді береться вся сума заробітної плати або доходу і ділиться на кількість місяців, під час яких виконувалися роботи. Так проводиться нарахування й утримання єдиного соціального внеску.»

У казначействі України вже відкрито 88 рахунків, куди платники соціального єдиного внеску будуть перераховувати кошти. Якщо при перерахуванні було допущено помилку, наприклад, на рахунок потрапила більша сума коштів, то, каже Владислава Пухальська, є два варіанти: або ж залишок буде зараховуватись як майбутній соціальний внесок, або ж повертатиметься платнику. Якщо ж люди ухиляються від сплати обов’язкових внесків, або невірно оформляють звітну документацію, то це тягне за собою адміністративну відповідальність у розмірі до сорока неоподаткованих мінімумів.

Окрім того, зазначають в управлінні, Законом передбачено і списання платежів.

Владислава Пухальська, заст. начальника управління Пенсійного фонду України Бердичівського району: «Списання платежів з усіх трьох фондів: з фонду соцстрахування на випадок безробіття, фонду соцстрахування від нещасних випадків та фонду соцстрахування з тимчасовою втратою нещасних випадків. Якщо на 01. 07. 2010 у страхувальників була заборгованість і на 01. 01. 2011 вона буде погашена, то, відповідно Закону, нараховані фінансові санкції та пеня підлягають списанню. Прохання до усіх, хто має заборгованість з цих фондів, до кінця року сплатити її. Тоді ця пеня підлягає до списання.»

Сплата обов’язкових соціальних внесків та подання звітної документації здійснюються не пізніше 20-го числа кожного місяця. Лише ті люди, які забезпечують самі себе роботою та не мають найманих працівників, проводять ці процедури лише раз на рік. Якщо платникам щось не зрозуміло, нагадують в управлінні Пенсійного фонду, вони завжди зможуть до них звернутися. Там людям нададуть відповідну допомогу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0