Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У відрахуванні до Пенсійного фонду відбудуться зміни

Time Додано: понеділок, 29 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

З 11 січня 2011 року набуде чинності Закон “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування”. З цього приводу міське та районне управління Пенсійного фонду України зібралися на розширений семінар. Згідно цього Закону, пояснює заступник начальника райуправління Владислава Пухальська, Пенсійний фонд уповноважений ввести облік єдиного внеску на соцстрахування. Закон стосується усіх платників єдиного соціального внеску: і тих роботодавців, які мають найманих працівників, і тих, які не мають. Також стосується підприємств, установ та організації усіх форм власності.

У відрахуванні до Пенсійного фонду відбудуться зміни

Владислава Пухальська, заст. начальника управління Пенсійного фонду України Бердичівського району: «Обчислення єдиного внеску буде проводитись за тим же механізмом, що й обчислення страхових внесків до ПФУ. Єдиний страховий внесок буде обчислюватися за класами ризику, яких є 67. Для працівників, які працюють у сільському господарстві, на сезонних роботах, за договорами цивільно-правового характеру, страховий внесок обчислюватиметься так: якщо виконувалися роботи більше одного місяця, тоді береться вся сума заробітної плати або доходу і ділиться на кількість місяців, під час яких виконувалися роботи. Так проводиться нарахування й утримання єдиного соціального внеску.»

У казначействі України вже відкрито 88 рахунків, куди платники соціального єдиного внеску будуть перераховувати кошти. Якщо при перерахуванні було допущено помилку, наприклад, на рахунок потрапила більша сума коштів, то, каже Владислава Пухальська, є два варіанти: або ж залишок буде зараховуватись як майбутній соціальний внесок, або ж повертатиметься платнику. Якщо ж люди ухиляються від сплати обов’язкових внесків, або невірно оформляють звітну документацію, то це тягне за собою адміністративну відповідальність у розмірі до сорока неоподаткованих мінімумів.

Окрім того, зазначають в управлінні, Законом передбачено і списання платежів.

Владислава Пухальська, заст. начальника управління Пенсійного фонду України Бердичівського району: «Списання платежів з усіх трьох фондів: з фонду соцстрахування на випадок безробіття, фонду соцстрахування від нещасних випадків та фонду соцстрахування з тимчасовою втратою нещасних випадків. Якщо на 01. 07. 2010 у страхувальників була заборгованість і на 01. 01. 2011 вона буде погашена, то, відповідно Закону, нараховані фінансові санкції та пеня підлягають списанню. Прохання до усіх, хто має заборгованість з цих фондів, до кінця року сплатити її. Тоді ця пеня підлягає до списання.»

Сплата обов’язкових соціальних внесків та подання звітної документації здійснюються не пізніше 20-го числа кожного місяця. Лише ті люди, які забезпечують самі себе роботою та не мають найманих працівників, проводять ці процедури лише раз на рік. Якщо платникам щось не зрозуміло, нагадують в управлінні Пенсійного фонду, вони завжди зможуть до них звернутися. Там людям нададуть відповідну допомогу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0