Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЦПО пройшла VIII виставка-конкурс стендового моделювання «Model Trophy Berdychiv»

Time Додано: середа, 27 лист. 2019, 14:02 ( 12 дн. назад )

У Центрі позашкільної освіти ім.Разумкова зустрічали учасників, дітей і дорослих, VIII відкритої міжрегіональної виставки-конкурсу стендового моделювання «Model Trophy Berdychiv».

У ЦПО пройшла VIII виставка-конкурс стендового моделювання «Model Trophy Berdychiv»

До Бердичева традиційно прибули зі своїми роботами, міні-технікою, учасники з різних куточків України: Києва, Житомира, Борисполя, Коростишева, Броварів, Високої Печі та, звісно ж, із Бердичева. Таку зустріч любителів історико-технічної творчості, а їй подібних немає в області, організатор Олег Савенко називає святом, а її учасників, юних і досвідчених – братами-моделістами.

І хоч учасників, порівняно із минулими роками, приїхало значно менше, давсь взнаки торішній пропуск, загалом цього разу зареєстровано більше 130-ти робіт в основних номінаціях виставки. Це моделі транспортної техніки, військової й цивільної, дерев’яні та пластмасові судна, паперові моделі. До мініатюрних зразків авіаційної, морської, наземної техніки, серед яких історичні й сучасні, придивляється й мудро оцінює поважне журі.

Поруч із досвідченими майстрами справи – наймолодші, учні, ті, хто робить перші кроки у стендово-технічному моделювання і мають певні успіхи та перші напрацювання особистої колекції.

Дітям подобається і батьки задоволені: їх юні моделісти-конструктори займаються гарною справою, виховуючи у собі посидючість, волю, характер і вміння!

Підсумки виставки стендово-технічного моделювання підбили наступного, після відкриття конкурсу, дня. Чи не кожен її учасник отримав перемогу, у тій чи іншій номінації. Отже, загальнокомандне перше місце дісталось моделістам із Бердичева (відзначили загалом 34 призери), ІІ-е повезли до Коростишева 19-ро призерів, ІІІ-є – за Броварами, у команді яких 14 переможців. Цьогоріч перехідний Кубок, що був вперше заснований у 2014-ому, лишився у господарів, повернувсь із Хмельницького на батьківщину, до бердичівських любителів історико-технічної творчості. Проте, учасники заходу, як і зазвичай, кажуть: «Призи призами, а живе спілкування дає значний поштовх для розвитку стендового моделізму».

Chatbubbles Коментарів: 0