Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ЦПО ім. О. Разумкова відкрили виставку дитячих малюнків

Time Додано: середа, 02 бер. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Найкращі малюнки вихованців гуртка образотворчого мистецтва “Палітра” ЦПО ім. О. Разумкова можна побачити на виставці у головній залі закладу. Вже вдруге у кінці зими на початку весни там розміщають творіння юних художників. Тематика стала: “Прощай зимо, здрастуй весно.” Як завжди, супроводжувалася виставка дитячого малюнку веселими піснями та танцями. Це, кажуть вихователі, своєрідне закликання весни. Вона почує сміх та радість дітей, вірять педагоги, і обов’язково прийде раніше. Так само і малюнки гуртківців.

У ЦПО ім. О. Разумкова відкрили виставку дитячих малюнків

Вже 10 років у центрі діє гурток “Палітра” і усі роки його незмінним керівником залишається Лариса Живун. Сьогодні її вихованці — віком від п’яти до десяти років. Раніше були і старші. Це не художня школа, каже вихователь, але тут діти теж вчаться багато чому. Насамперед, виражати через фарби та малюнки їхнє відчуття світу. Окрім того, хлопчики та дівчатка ще й займаються серйозними справами.

Лариса Живун, керівник гуртка образотворчого мистецтва “Палітра”: «Спочатку йдуть непоказні роботи, технічні вправи. Як діти кажуть: “каляки-маляки”. Деякі батьки дивляться і говорять: Що це таке? На що воно схоже? Вони одразу хочуть бачити художників, але це ж справа часу. З кожним роком програма ускладнюється. Звичайно, не всі діти будуть художниками, не всі вміють організувати картинну площину. Не всі вміють розібратися, бо ми вивчаємо і перспективу, і плани, і кольори. Я хочу сказати, що малювання — це важка справа. Так, заохочуючи, кажемо: це легко, але насправді важко.»

Руслані Руденко подобається малювати природу, Інні Августинській — тварин та квіти. Їх об’єднує одне — потяг до пензля.

Руслана Руденко, вихованка гуртка образотворчого мистецвта “Палітра”: «Мені подобається малювати ліси, поля, особливо дерева. Цікаво, як розквітає дерево, приносить радість. Наприклад, є сухе поле, а тут поруч розквітає дерево.»

Інна Августинська, вихованка гуртка образотворчого мистецтва “Палітра”: «Тварини цікаві. Їх нелегко малювати, але дуже гарно виходить. А квіти люблю тому, що коли я їх вдома малюю, то вони мені ніби пахнуть.»

Аби діти краще розуміли, що таке природа та як її правильно зображати, гуртківці разом із Ларисою Живун, коли тепла погода, практикують пленерні заняття. Тобто, проводять уроки на відкритому повітрі.

Лариса Живун, керівник гуртка образотворчого мистецтва “Палітра”: «Ми виходимо недалеко: в парк, до річки ці там малюємо. Вчимося малювати з натури. Щоправда, коли працювала перші роки, ми з дітьми їздили в Скраглівський ліс. Їм було дуже цікаво. Ми розводили вогнище, після чого до нас приходив лісник і розповідав, як себе потрібно поводити.»

Про Ларису Живун гарно відгукуються не лише батьки вихованців гуртка, а й самі діти. Хоч вони ще зовсім юні, вже розуміють: ця людина дійсно на своєму місці.

Назар Дмитренко, вихованець гуртка “Палітра”: «Вчителька у нас хороша, навчає нас малювати. Вона влаштувалася на цю роботу не заради того, щоб отримувати гроші, а щоб вчити нас, дітей.»

У перший день виставки її глядачами були батьки вихованців гуртка та педагоги ЦПО. І ті, й інші в один голос зазначають: отримали масу задоволення від малюнків дітей. Адже ці твори такі невимушені, чисті й наївні.

Жанна Подолянко, відвідувачка виставки: «Ми отримали задоволення від малюнків про зиму і про весну. Велика вдячність Ларисі Миколаївні за те, що вона навчає наших дітей. Із захопленням до неї ходять мої син і дочка. Тут є дві картини мого сина.»

Наталія Грінченко, відвідувачка виставки: «Насамперед, це дуже добра робота і вихователя, і дітей. Діти зайняті гарною справою. Вони не мають вільного часу на щось погане, а займаються корисною справою.»

Наступного року діти знову закликатимуть весну своїми малюнками. Вони стануть дещо старшими, і мистецтво їхнє виросте. Тож похвальні грамоти отримає більше починаючих художників, ніж їх було цього разу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0