Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минулому

Time Додано: четвер, 27 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Підсумки спортивного року 2007 підвели на засіданні виконавчого комітету. Бердичівські спортсмени здобули більше перемог, ніж у 2006. Місто має призерів чемпіонатів та турнірів від обласного до світового рівня. Їх прізвища та здобутки начальник відділу фізичної культури та спорту перелічував 20 хвилин. За минулий рік у Бердичеві було проведено 63 спортивно-масові заходи, у них взяло участь майже чотири з половиною тисячі мешканців.

У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минулому

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Не кожна область може похвалитися такими досягненнями. По великому рахунку за цим лежить клопітка праця тренерів і створення необхідних умов”.

Сергій Ковальчук, начальник відділу фізичної культури і спорту виконкому Бердичівської міської ради: “На мою думку, головне досягнення цього року навіть не ті звання, які здобули спортсмени, а та система, яка працює у Бердичеві. Плани на 2008 рік - господарчі. Потрібно рекоструювати стадіон “Прогерс”, “Шкіряник”, плавальний басейн. Якщо вирішимо ці питання - буде набагато легше працювати”.

У скільки обійдеться реконструкція стадіону “Прогрес” не відомо. Називають цифру у 10 мільйонів. Проект ще не виготовили, до ремонтних робіт хочуть залучити навіть іноземних фахівців. Кошти на потреби галузі планують отримати від продажу частки критого ринку, у міській раді сподіваються, що і бізнесмени не залишаться осторонь.

Відсутність у Бердичеві вищого навчального закладу сприяє відтоку спортсменів із міста - жаліються тренери. У ФК “Бердичів” довелося запрошувати легіонерів із Вінниці. Ставку роблять на юнаків 1992 року народження. Футболістів із інших міст вирішили більше не запрошувати.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “Якщо брати те, що робиться для цього виду спорту, то починаючи з 2002 року створено спеціальний клас з футболу. Він - єдиний у Житомирській області. Ставка робиться на своїх дітей”.

Олег Сікорський пропонує владі створити міський спеціалізований клас із боксу на Червоній горі. А за те, що Бердичівська фабрика одежі одягла збірну України з цього виду спорту, міський голова вручив директору товариства Григорію Лінчику подяку від Федерації боксу України.

Серед інших побажань тренерів - зміцнити матеріально-технічної базу та більше проводити яскравих змагань у школах: із церемонією нагородження за участю перших осіб міста.

Аби стимулювати спортсменів до нових звершень, тренерський колектив найближчим часом має спільно розробити критерії, за якими їм призначатимуть стипендії.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0