Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минулому

Time Додано: четвер, 27 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Підсумки спортивного року 2007 підвели на засіданні виконавчого комітету. Бердичівські спортсмени здобули більше перемог, ніж у 2006. Місто має призерів чемпіонатів та турнірів від обласного до світового рівня. Їх прізвища та здобутки начальник відділу фізичної культури та спорту перелічував 20 хвилин. За минулий рік у Бердичеві було проведено 63 спортивно-масові заходи, у них взяло участь майже чотири з половиною тисячі мешканців.

У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минулому

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Не кожна область може похвалитися такими досягненнями. По великому рахунку за цим лежить клопітка праця тренерів і створення необхідних умов”.

Сергій Ковальчук, начальник відділу фізичної культури і спорту виконкому Бердичівської міської ради: “На мою думку, головне досягнення цього року навіть не ті звання, які здобули спортсмени, а та система, яка працює у Бердичеві. Плани на 2008 рік - господарчі. Потрібно рекоструювати стадіон “Прогерс”, “Шкіряник”, плавальний басейн. Якщо вирішимо ці питання - буде набагато легше працювати”.

У скільки обійдеться реконструкція стадіону “Прогрес” не відомо. Називають цифру у 10 мільйонів. Проект ще не виготовили, до ремонтних робіт хочуть залучити навіть іноземних фахівців. Кошти на потреби галузі планують отримати від продажу частки критого ринку, у міській раді сподіваються, що і бізнесмени не залишаться осторонь.

Відсутність у Бердичеві вищого навчального закладу сприяє відтоку спортсменів із міста - жаліються тренери. У ФК “Бердичів” довелося запрошувати легіонерів із Вінниці. Ставку роблять на юнаків 1992 року народження. Футболістів із інших міст вирішили більше не запрошувати.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “Якщо брати те, що робиться для цього виду спорту, то починаючи з 2002 року створено спеціальний клас з футболу. Він - єдиний у Житомирській області. Ставка робиться на своїх дітей”.

Олег Сікорський пропонує владі створити міський спеціалізований клас із боксу на Червоній горі. А за те, що Бердичівська фабрика одежі одягла збірну України з цього виду спорту, міський голова вручив директору товариства Григорію Лінчику подяку від Федерації боксу України.

Серед інших побажань тренерів - зміцнити матеріально-технічної базу та більше проводити яскравих змагань у школах: із церемонією нагородження за участю перших осіб міста.

Аби стимулювати спортсменів до нових звершень, тренерський колектив найближчим часом має спільно розробити критерії, за якими їм призначатимуть стипендії.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0