Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Центрі жінки завершився етап будівництва

Time Додано: субота, 06 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Будівельні роботи в акушерському корпусі, на якому віднедавна закрасувалася назва «Центр жінки», завершилися. А з ними завершився перший етап на шляху до відкриття цього об’єкту. Подивитися, що там зроблено і як, прийшли керівники міста, громадськість, медичний персонал та гості з інших міст. Головний лікар міської лікарні Анатолій Терефеєв зауважив, що протягом останніх років акушери-гінекологи Бердичева втілюють європейський проект, використовуючи у своїй роботі сучасні технології. І давно мріяли про не менш сучасне приміщення. Нині важко повірити, що на місці теперішнього Центру колись був напівзруйнований хірургічний корпус.

У Центрі жінки завершився етап будівництва

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: «Розпочалося це з першого такого кроку, коли міський голова приїхав на територію і ми з ним стали нею ходити. Ця будівля, безумовно, впала у вічі. Міський голова походив, подивився і сказав: «будемо щось робити».

Реконструкція почалася у 2003-му році. За весь цей час довелося зіткнутися з багатьма проблемами та перепонами, відзначив міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже багато негараздів, але ми все це пройшли. І сьогодні ця гарна будівля, аналогів якій немає, перед нами. Біля десяти мільйонів гривень вкладено у неї. З них 3,5 з міського бюджету, інші кошти — з обласного і державного бюджетів. Хочу сказати, що це приклад співпраці органів місцевого самоврядування, органів, які працюють на рівні області, і державних органів влади».

Отримати три мільйони гривень з держбюджету для закінчення будівництва допомогли народні депутати України від блоку Юлії Тимошенко Сергій Пашинський та Олена Бондаренко. Остання каже: не могла не приїхати на таку визначну подію для міста, що вже стало для неї рідним.

Олена Бондаренко, депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ: «Ми практично дійшли до завершення того нелегкого шляху, яким пройшли разом з міською громадою, разом з міським головою, разом з колективом лікарні, і я рада, говорячи про те, що доручення Уряду і його програма стосовно цього об’єкту завершується».

Коли щось десь будується, значить, там іде життя. А якщо у місті будується заклад, в якому це життя дається, значить, у цьому місці життя вирує втричі інтенсивніше. Такої думки дотримується головний медик області.

Олександр Толстанов, начальник обласного управління охорони здоров’я: «Василь Костянтинович говорив про те, що цьому будинку нема аналогів. Я можу це підтвердити. На сьогоднішній день в державі не існує в такому вигляді і стані окремих пологових будинків».

Спасибі будівельникам, котрі не покладаючи рук, подекуди у дві зміни, трудилися на цьому важливому об’єкті. На цій думці, певно, зійшлися усі присутні. 90 відсотків усіх робіт виконала будівельна фірма «Золотий ключ». Її директор передав міському голові ключ від центру. Натомість «генеральний», як прозвали Олександра Кіщука гості, та ще кілька працівників отримали відзнаки з рук Василя Мазура.

Під час реконструкції укріплювали капітальні стіни, адже будівля стара і багато часу стояла без накриття, тому цегла повивітрювалась. Значну роботу провели з утеплення фасаду, це, кажуть будівельники, допомагатиме зберігати тепло. За нормами, у пологових будинках температура має бути не менше 25 градусів. Дотримання цієї вимоги гості мали змогу відчути на собі, оглядаючи нові приміщення.

Євген Гусар, майстер з будівництва БФ «Золотий ключ»: «Дуже значна робота зроблена по вентиляції, тут буде унікальна система. Взимку подаватиметься підігріте, бактерицидно очищене повітря, влітку воно буде охолоджуватись і також очищуватись. Фарби витримують до 5 тисяч разів витирань на одному місці. Її можна обробляти будь-якими дезрозчинами».

Завершення будівництва – це ще не відкриття. Центр жінки запрацює після того, як там встановлять меблі та медичне обладнання.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0