Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Центрі жінки першою народилася дівчинка

Time Додано: четвер, 04 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Привітати перших діток, які з’явилися на світ у новому приміщенні пологового будинку, приїхав міський голова. Ще вранці, говорить Василь Мазур, тут була лише одна породілля, а вже до його приїзду їх стало п’ятеро. Від міської влади матері новонароджених отримали квіти та перший транспортний засіб для дітей — візочки.

У Центрі жінки першою народилася дівчинка

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Буквально декілька днів тому ми відкривали Центр жінки, а сьогодні вже 5 бердичівлян народилося на світ. Приємно, що дуже гарні мами, гарні діти. Я думаю, що цей день треба запам’ятати. Якщо наші бердичівлянки будуть продовжувати так народжувати, то нас уже через декілька років буде сто тисяч.»

Наталія Сологуб першою народила у новому приміщенні. Дівчинка — вже третя дитина у сім’ї. Перших дві з’явилися на світ теж у Бердичеві, але умови, правда, були дещо інші. Жінка задоволена усім — ремонтом, палатами, ставленням лікарів.

Наталія Сологуб, мати новонародженої: «Умови гарні. Дуже подобається це нове приміщення. В першу чергу скажу про персонал: дуже хороший, всі гарно ставляться. Подобається мені тут — чисто , гарно, сухо.»

Гарні умови праці є, каже Василь Мазур, далі справа за лікарями. Міський голова взяв під особистий контроль роботу колективу новоспеченого Центру. Адже на цих людей, каже він, покладається велика відповідальність за життя маленьких бердичівлян.

Віталій Грубський, завідуючий акушерським відділенням Бердичівської ЦМЛ: «Я хочу завірити всіх наших жінок міста Бердичева і району, а також міську владу, що наш колектив додасть максимум зусиль для того, щоб Центр жінки був одним з найкращих в області, щоб відгуки про нас, як про лікарів, про ставлення до жінок були на високому рівні.»

На високому рівні мають оцінити і роботу міського голови люди, які за нього голосували, зазначає Василь Мазур. На нього, так само, як і на лікарів, бердичівляни покладають великі надії.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Користуючись нагодою, хочу подякувати тим бердичівлянам, які підтримали мене в ході виборчої компанії. Мені, безумовно, це приємно, як людині, але в той же час це велика відповідальність і наснага працювати на місто. Я хотів би сказати, що така підтримка міського голови, це додаткова підтримка міста усіма державними структурами.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0