Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У центрі позашкільної освіти пройшов міський етап конкурсу “Барви Полісся”

Time Додано: неділя, 11 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Вже шостий рік поспіль працівники центру позашкільної освіти імені О.Разумкова з нетерпінням чекають жовтня. Бо саме цього місяця стартує найяскравіший обласний конкурс юнацької творчості «Барви Полісся”. На міському етапі з виробів учнів шкіл та вихованців центру роблять виставку. Вона виглядає, наче каталізатор позитивних емоцій.

У центрі позашкільної освіти пройшов міський етап конкурсу “Барви Полісся”

Олена Боровська, директор ЦПО ім.О.Разумкова: “Щороку діти нас дивують своїми невичерпними талантами. Бердичів живе і процвітає, бо ми маємо таку надійну і талановиту зміну”.

Олена Ланцова, методист відділення художньо-естетичного виховання ЦПО ім.О.Разумкова: “Я проникаюся великою повагою до цих дітей і педагогів, бо стільки праці, творчості і наполегливості вкладено у ці роботи. З яким би настроєм не прийшла на роботу, якщо заходжу у цей зал, то настрій моментально покращується, з’являється посмішка і виникає бажання творити і радіти життю”.

До творчості не звикаєш, кажуть педагоги. А вона у бердичівських учнів настільки багатогранна, що чимало виробів не оцінювалися лише тому, що у конкурсі було тільки 4 номінації. Українська народна іграшка, вишивка, поробки з природного матеріалу та флористика. Певно, багатьом глядачам запам’яталась робота учня другої гімназії Владислава Трофимова під назвою “Їжачкова господа”. Малий тільки у першому класі, а вже виготовляє такі шедеври. Вихованки гуртка “Україночка”, який діє у п'ятнадцятій школі, принесли на виставку свої вишивані серветки. Вони хоч і схожі за візерунками, та кожна з дівчат вклала у роботу щось своє.

Ольга Крилова, вихованка гуртка “Україночка”: “До нас прийшла вчителька у клас і розповіла, що ми будемо робити у гуртку, мене це зацікавило”.

Ольга Коляда, вихованка гуртка “Україночка”: “Ми робили гурткову роботу, але якщо знали, як працювати далі, то перемальовували малюнок у зошит і вишивало вдома”.

Анна Покоюк, вихованка гуртка “Україночка”: “У нас все виходить гарно, вчителька нас хвалить, і ми раді, що відвідуємо гурток”.

Дівчата, певно, ще більше зраділи, коли дізналися, що їхні роботи поїдуть на обласний етап конкурсу. Грамоти і подарунки отримали ще п’ятнадцятеро учасників. Вироби гуртківців центру позашкільної освіти теж змагатимуться у наступному етапі “Барв Полісся”. Педагоги сподіваються на успіх, тому що кожного року у Житомирі визнають, що бердичівські діти - обдаровані і талановиті.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0