Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Центрі позашкілля ім. Разумкова розпочали фестивальний тиждень обдарованих дітей

Time Додано: вівторок, 22 жовт. 2019, 18:20 ( 4 міс. назад )

Четвертий рік поспіль у Центрі позашкільної освіти ім. Разумкова працюють над реалізацією творчого проекту «Обдарованість», маючи за мету створення умов для реалізації творчої особистості. У рамках проекту традиційно у жовтні проводять фестивальний тиждень обдарованих дітей. Це і персональні виставки, і творчі вечори, і зустрічі за чаєм. Такі заходи допомагають відкрити і розкрити нові таланти, а дітям додають впевненості і натхнення творити.

У Центрі позашкілля ім. Разумкова розпочали фестивальний тиждень обдарованих дітей

Тиждень обдарованої дитини розпочали із мистецького вернісажу вихованців гуртків декоративно-прикладного напряму. Вражають роботи, тут усе – виготовлене дитячими руками. Чимало творінь перебуває на обласного рівня та всеукраїнських конкурсах, тому увазі присутніх запропонували віртуальну виставку вихованців позашкілля.

Було і є що розповісти про своїх талановитих вихованців їх наставникам, котрі вийшли на сцену: Наталія Яковлєва – керівник гуртка «Декоративний розмай», Олена Сальнікова – керівник Зразкового гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів», Тетяна Мельник завідує «Творчою майстернею», Інна Глухова курує гурток «Природа і фантазія», Лариса Філімонова – «Початкове технічне моделювання» Наталія Корнійчук – веде гурток «Декоративна композиція».

А їх учні, талановиті й обдаровані, насамперед уміють бути вдячними тим, хто першим повів незвіданими стежками і що найголовніше – відчувають себе настільки комфортно, ніби вдома.

Вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку прийшли привітати їх друзі з інших гуртків, танцювальних, наприклад. Та для дітей, котрі полюбляють творити руками, чи не найцікавіша частина зустрічі – майстер-класи. До їх проведення готувались вихованки гуртків «Декоративний розмай» Олександра Бабій та "Моделювання іграшок-сувенірів" Валерія Тютюнник. Олександра, зокрема, розповіла усе про робочий матеріал – фоаміран, із якого можна зробити орхідеї, троянди, а ще – зажимки, резинки, магнітики тощо; а нещодавно дівчинка виготовила ось такий прекрасний «Осінній кошик».

Чимало охочих виявили бажання взяти участь у майстер-класі й виготовити для себе чи в подарунок прекрасний квітковий магнітик. Для початку взялись вирізати із фоамірану квітку. І вийшло пречудово! А до гарного гарний початоку додати трішки терпіння, посидючості й наполегливості – і квітковий шедевр не забариться!

Тиждень обдарованої дитини розпочався. На вівторок заплановано виступ юної танцівниці Олександри Кроснік, вихованки хореографічного ансамблю «Колібрі», у середу – творчий вечір Катерини Подобрій, вихованки гуртка «Юні орнітологи», у четвер – вечір юної співачки і акторки Марії Онофрійчук, вихованки гуртка «Трамвайчик» і ансамблю «Вінець». П’ятниця – час творчих тандемів і приємних сюрпризів!

Chatbubbles Коментарів: 0