Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка

Time Додано: п'ятниця, 10 лист. 2017, 17:35 ( 2 міс. назад )

Біля 5-поверхівки, що на Європейській, 10 – пожежні, «швидка», працівники поліції та МКАРС: на «15-05» надійшов виклик, що за вікном квартири на 2-му поверсі, просто на карнизі, сидить жінка. На момент приїзду на місце пригоди знімальної групи рятувальники вже зняли її з карниза і по драбині занесли назад до квартири. Так само драбиною дістався оселі й лікар «швидкої». Вхідні двері були зачинені, де ключі від них – ніхто не знав, тож працівники МКАРС приготувалися пускати у хід своє спецзнаряддя. Зрештою, ключі таки знайшлися – двері зламувати не довелося.

У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка

За непідтвердженою інформацією від сусідів, жінці – десь близько 70. У квартирі мешкає одна: донька – за кордоном, час від часу, начебто, з’являється онук, (саме він, припускають сусіди, і зачинив бабусю у 4-х стінах, а сам поїхав чи то Житомира, чи ще кудись). Є сестра, котра на гроші від доньки, доглядає за жінкою, але та, з власних слів, захворіла і прийти до квартири не могла.

Зі слів лікаря, врятовану бердичівлянку, він оглянув. Попередньо діагностував залишкові явища перенесеного інсульту (хвороба, кажуть, вразила її років 3-4 тому) та гіпертонічний криз. Є підозра на можливі розлади у психіці. Жінці надали першу допомогу і після певної стабілізації стану обіцяли доставити до лікарні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0