Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка

Time Додано: п'ятниця, 10 лист. 2017, 17:35 ( 11 міс. назад )

Біля 5-поверхівки, що на Європейській, 10 – пожежні, «швидка», працівники поліції та МКАРС: на «15-05» надійшов виклик, що за вікном квартири на 2-му поверсі, просто на карнизі, сидить жінка. На момент приїзду на місце пригоди знімальної групи рятувальники вже зняли її з карниза і по драбині занесли назад до квартири. Так само драбиною дістався оселі й лікар «швидкої». Вхідні двері були зачинені, де ключі від них – ніхто не знав, тож працівники МКАРС приготувалися пускати у хід своє спецзнаряддя. Зрештою, ключі таки знайшлися – двері зламувати не довелося.

У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка У центрі Бердичева за вікном своєї квартири, на карнизі… сиділа жінка

За непідтвердженою інформацією від сусідів, жінці – десь близько 70. У квартирі мешкає одна: донька – за кордоном, час від часу, начебто, з’являється онук, (саме він, припускають сусіди, і зачинив бабусю у 4-х стінах, а сам поїхав чи то Житомира, чи ще кудись). Є сестра, котра на гроші від доньки, доглядає за жінкою, але та, з власних слів, захворіла і прийти до квартири не могла.

Зі слів лікаря, врятовану бердичівлянку, він оглянув. Попередньо діагностував залишкові явища перенесеного інсульту (хвороба, кажуть, вразила її років 3-4 тому) та гіпертонічний криз. Є підозра на можливі розлади у психіці. Жінці надали першу допомогу і після певної стабілізації стану обіцяли доставити до лікарні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0