Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Свято-Троїцькій церкві встановили новий купол

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

2 роки настоятель Свято-Троїцької церкви отець Михаїл та чисельна кількість прихожан Загребелля чекали на заміну одного зі старих куполів на новий. У 1836-му році було збудовано цей храм, з тих пір він не мав капітального ремонту, а особливо — дві великих бані. Усе має свій час, говорить отець Михаїл. Старий купол просто не підлягав жодним ремонтним діям, тому і вирішили його замінити.

У Свято-Троїцькій церкві встановили новий купол

Отець Михаїл, настоятель Свято-Троїцької церкви: «Сам проект нового купола був здійснений нашим земляком, бердичівським інженером, який зараз працює в Києві, Олександром Нікітіним.. а будували ми своїми силами. Допомагали нам віруючі прихожани, з ними ми змогли здійснити цю мрію.»

Багато часу відняли пошуки підйомного крану, який би впорався із нелегким завданням — встановити купол на місце. Знайшли такий у військовій частині села Михайленки Чуднівського району. Зняти старий йому вдалося, а от як бути з новим? Справа в тому, пояснює отець Михаїл, що баня, яка має височіти на церкві, вища за свою попередницю більше, ніж на метр. І тут молоді хлопці, прихожани храму, знайшли вихід. Вони встановили багатотонну машину на дошки, тим самим піднявши її у повітря майже на півметра. Таким способом робочі встановили новий купол. Залишився лише один конус та хрест. Три сміливця піднялися на вісімнадцятиметрову висоту, де, ризикуючи життям та покладаючись на свою кмітливість, прикріпили до нової бані хреста. Тепер церква матиме зовсім інший вигляд, говорить отець Михаїл. Вже найближчим часом настоятель та вірячи планують пофарбувати стіни храму у два кольори: жовтий та білий. Такі ж самі, як і новий купол.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0