Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Time Додано: четвер, 05 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Епідемія грипу, яка шириться Україною і забирає життя людей, хвилює не лише пересічних громадян та фахівців. Протистояти хворобі намаються і духовні особи, а з ними — віряни. Хоча і в не надто великій кількості, вони зібралися у Свято-Миколаївському соборі на службу, яка відтепер матиме додаткову складову.

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “У нашому соборі ми почали служити спеціальний молебен, передбачений для такого випадку. Кожну літургію будемо завершувати ним”.

Причина усіх проблем, на думку святих отців, криється у людській душі. Лише покаяння у гріхах, жертовність та служіння ближньому, коли він того потребує, може врятувати від біди. Суть цієї небезпеки із духовним корінням розкриває Святе Писання, каже настоятель собору.

Кожен розуміє, що у Царстві Божому, а воно, за Біблією, є у кожного всередині, не все гаразд. Лише вирішивши проблему духовну, можна займатися проблемою фізичною, говорить отець Віталій. А тут слід довіритися фахівцям, бо всі їхні знання та вміння — від Господа.

Епідемія — то велике випробування для народу. І з одного боку треба вживати всіх засобів, щоб не впасти жертвою хвороби, а з іншого - треба молитися, аби Господь Бог відвернув лихо.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Коли така біда приходила в історії, народ завжди концентрувався в церкві і молився. Господь, бачачи це, відгукувався і знімав цю проблему, лікував і зцілював людей”.

Молебні проти розповсюдження епідемії грипу проходять у всіх православних храмах країни. Служителі церкви закликають громадян до спільної соборної молитви, слухняності та дисципліни.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0