Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Time Додано: четвер, 05 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Епідемія грипу, яка шириться Україною і забирає життя людей, хвилює не лише пересічних громадян та фахівців. Протистояти хворобі намаються і духовні особи, а з ними — віряни. Хоча і в не надто великій кількості, вони зібралися у Свято-Миколаївському соборі на службу, яка відтепер матиме додаткову складову.

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “У нашому соборі ми почали служити спеціальний молебен, передбачений для такого випадку. Кожну літургію будемо завершувати ним”.

Причина усіх проблем, на думку святих отців, криється у людській душі. Лише покаяння у гріхах, жертовність та служіння ближньому, коли він того потребує, може врятувати від біди. Суть цієї небезпеки із духовним корінням розкриває Святе Писання, каже настоятель собору.

Кожен розуміє, що у Царстві Божому, а воно, за Біблією, є у кожного всередині, не все гаразд. Лише вирішивши проблему духовну, можна займатися проблемою фізичною, говорить отець Віталій. А тут слід довіритися фахівцям, бо всі їхні знання та вміння — від Господа.

Епідемія — то велике випробування для народу. І з одного боку треба вживати всіх засобів, щоб не впасти жертвою хвороби, а з іншого - треба молитися, аби Господь Бог відвернув лихо.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Коли така біда приходила в історії, народ завжди концентрувався в церкві і молився. Господь, бачачи це, відгукувався і знімав цю проблему, лікував і зцілював людей”.

Молебні проти розповсюдження епідемії грипу проходять у всіх православних храмах країни. Служителі церкви закликають громадян до спільної соборної молитви, слухняності та дисципліни.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0