Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Time Додано: четвер, 05 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Епідемія грипу, яка шириться Україною і забирає життя людей, хвилює не лише пересічних громадян та фахівців. Протистояти хворобі намаються і духовні особи, а з ними — віряни. Хоча і в не надто великій кількості, вони зібралися у Свято-Миколаївському соборі на службу, яка відтепер матиме додаткову складову.

У Свято-Миколаївському соборі молилися проти епідемії

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “У нашому соборі ми почали служити спеціальний молебен, передбачений для такого випадку. Кожну літургію будемо завершувати ним”.

Причина усіх проблем, на думку святих отців, криється у людській душі. Лише покаяння у гріхах, жертовність та служіння ближньому, коли він того потребує, може врятувати від біди. Суть цієї небезпеки із духовним корінням розкриває Святе Писання, каже настоятель собору.

Кожен розуміє, що у Царстві Божому, а воно, за Біблією, є у кожного всередині, не все гаразд. Лише вирішивши проблему духовну, можна займатися проблемою фізичною, говорить отець Віталій. А тут слід довіритися фахівцям, бо всі їхні знання та вміння — від Господа.

Епідемія — то велике випробування для народу. І з одного боку треба вживати всіх засобів, щоб не впасти жертвою хвороби, а з іншого - треба молитися, аби Господь Бог відвернув лихо.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Коли така біда приходила в історії, народ завжди концентрувався в церкві і молився. Господь, бачачи це, відгукувався і знімав цю проблему, лікував і зцілював людей”.

Молебні проти розповсюдження епідемії грипу проходять у всіх православних храмах країни. Служителі церкви закликають громадян до спільної соборної молитви, слухняності та дисципліни.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0